Domov:
|| Odbojka na mivki » Občinska tekmovanja »

18.06.2005
Ekipa DPŠ občinski prvaki za leto 2005

Ekipa DPŠ se je udeležila občinskega prvenstva v odbojki na mivki, ki ga je že 4. leto zapored vzorno organiziralo Športno društvo Piskrčki, in osvojila 1. mesto!
Več o tem »

23.05.2004
DPŠ vice prvak v odbojki na mivki za leto 2004

Na občinskem prvenstvu v odbojki na mivki, ki je potekalo 22. in 23. maja v organizaciji ŠD Piskrčki, je ekipa Popotniki (DPŠ) osvojila izvrstno 2. mesto (v finalu je z 1:2 izgubila proti večnim rivalom, ekipi SK Komenda).

Več o tem »

31.05.2003
Občinski prvaki v odbojki na mivki 2003

Ekipa Popotniki (DPŠ) je na občinskem prvenstvu v odbojki na mivki (Mlaka, 31.05.2003) osvojila prvo mesto. Več o tem »

6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir