Domov:
|| Ostali odbojkarski turnirji » Odprto prvenstvo Komende »

16.03.2002
Seznam prijavljenih ekip

Seznam ekip, ki so nastopile na turnirju.

1. Jasmin in ostali
2. DUK Kaj ti mar
3. Popotniki
4. TVD Partizan Deluxe
5. Konkurenca
6. ZZ Rakotorahalahy
7. Megaron
8. Radomljani
9. Avtomobilčki
10. Piskrčki I
11. Piskrčki II
12. Sestre
13. Hren & co.
14. Potonke
15. Hotline
16. Jaka Klub
17. Kr neki


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir