Domov:
|| Ostali odbojkarski turnirji » Odprto prvenstvo Komende »

16.03.2002
Seznam prijavljenih ekip

Seznam ekip, ki so nastopile na turnirju.

1. Jasmin in ostali
2. DUK Kaj ti mar
3. Popotniki
4. TVD Partizan Deluxe
5. Konkurenca
6. ZZ Rakotorahalahy
7. Megaron
8. Radomljani
9. Avtomobilčki
10. Piskrčki I
11. Piskrčki II
12. Sestre
13. Hren & co.
14. Potonke
15. Hotline
16. Jaka Klub
17. Kr neki


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir