Domov:
|| Ostali odbojkarski turnirji » Odprto prvenstvo Komende »

16.03.2002
Seznam prijavljenih ekip

Seznam ekip, ki so nastopile na turnirju.

1. Jasmin in ostali
2. DUK Kaj ti mar
3. Popotniki
4. TVD Partizan Deluxe
5. Konkurenca
6. ZZ Rakotorahalahy
7. Megaron
8. Radomljani
9. Avtomobilčki
10. Piskrčki I
11. Piskrčki II
12. Sestre
13. Hren & co.
14. Potonke
15. Hotline
16. Jaka Klub
17. Kr neki


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Adut Avto Car Bortega Burin Yachting Club Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Extreme Team Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Harmonija Hotline Isto dobr Kifeljci Klappa Konkurenca Lajthaus Logistika Sluga Mix MJ Team Odtrganci OKEJ Otpisani Piskrčki Pod Skalco Pšanc Rauch Rondo Cafee Radomlje RŠD Lek Servetkarji sodnik Spletni-dom.com Spletni-streznik.com Tazadni Teleport TVD Partizan Unikati Vzajemna Zajlarke Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje