Domov:
|| Ostali odbojkarski turnirji » Odprto prvenstvo Komende »

16.03.2002
Seznam prijavljenih ekip

Seznam ekip, ki so nastopile na turnirju.

1. Jasmin in ostali
2. DUK Kaj ti mar
3. Popotniki
4. TVD Partizan Deluxe
5. Konkurenca
6. ZZ Rakotorahalahy
7. Megaron
8. Radomljani
9. Avtomobilčki
10. Piskrčki I
11. Piskrčki II
12. Sestre
13. Hren & co.
14. Potonke
15. Hotline
16. Jaka Klub
17. Kr neki


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir