Domov:
|| Odbojkarska liga » 2010/2011 » Tekme »

15.04.2011
Finale EL-TT odbojkarske lige 2010/2011

09.04.2011 ob 16:15  in 16.04.2011 ob 12:30.

Več o tem »


31.03.2011
11. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011

11. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011 bo odigran v soboto 9.4.2011 ob 14:00! Več o tem »


27.03.2011
Trenutni vrstni red

Vrstni red v skupinah se samodejno posodablja po vsaki odigrani tekmi (če ni tehničnih težav;). Več o tem »


21.03.2011
10. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011

10. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011 je bil odigran v soboto 26.3.2011 ob 14:00!

Več o tem »


07.02.2011
9. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011

9. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011 bo odigran v soboto 12.2.2011 ob 14:00!

Več o tem »


31.01.2011
8. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011

8. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011 bo odigran v soboto 5.2.2011 ob 14:00!

Več o tem »


17.01.2011
7. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011

7. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011 je bil odigran v soboto 22.1.2011 ob 14:00!
Več o tem »


04.01.2011
6. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011

6. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011 je bil odigran v soboto 8.1.2011 ob 14:00!
Več o tem »


10.12.2010
5. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011

5. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011 je bil odigran v soboto 18.12.2010 ob 14:00! Več o tem »


01.11.2010
4. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011

4. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011 bo odigran v soboto 06.11.2010 ob 14:00! Več o tem »


26.10.2010
3. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011

3. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011 je bil odigran v soboto 30.10.2010 ob 14:00.

Več o tem »


11.10.2010
2. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011

2. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011 je bil odigran v soboto 16.10.2010 ob 14:00! Več o tem »


16.09.2010
1. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011

1. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011 je bil odigran v soboto 25.09.2010 ob 14:00.

Več o tem »





Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Harmonija Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mix MJ Team Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Pšanc Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir