Domov:
|| Odbojkarska liga » 2010/2011 » Splošne informacije »

17.04.2011
CESTEL – zmagovalci EL-TT odbojkarske lige 2010/2011

Končni vrstni red po finalu EL-TT odbojkarske lige 2010/2011:

1. Cestel
2. Rauch
3. Kransterdam
4. Maratonci Več o tem »


15.04.2011
Končni vrstni red po koncu rednega dela

Končni vrstni red po rednem delu El-TT Odbojkarske lige 2010/2011 z upoštevanimi medsebojnimi tekmami.
Več o tem »


07.04.2011
Dodatno pojasnilo glede (ne)sankcioniranja ekip

Ker je bilo tudi po objavi ugotovitev z izrednega sestanka Kifeljcev še kar precej “vprašanj” glede nesankcioniranja ekip Papirnica Lipa – Otpisani in Klappa in skoraj sočasnega sankcioniranja ekipe Sam Da Poka navajam dva karikirana primera kaj se je zgodilo. Več o tem »


06.04.2011
Izredni sestanek Kifeljcev

Kifeljci smo se v torek (05.04.2011) zbrali na izrednem sestanku, ker smo dobili prijavo kršitve pravila glede nastopanja registriranih igralcev in igralk. Več o tem »


06.04.2011
Igranje z registrirano igralko – ekipa Sam Da Poka

Kifeljci smo bili opozorjeni, da je ekipa Sam Da Poka na eni tekmi 10. kroga igrala z igralko, ki se je med letom registrirala za ŽOK Domžale in tam igrala v 3. DOL.
Več o tem »


01.04.2011
Igranje na finalu lige

Naj spomnimo, da za igranje na finalu lige velja nekaj dodatnih pravil:

Ekipe, ki se bodo uvrstile v finale tekmovanja, bodo morale tam obvezno nastopiti s šestimi igralci (sicer se tekma zaključi/prekine, zmaga pa gre ekipi, ki je popolna).
Na finalu bodo lahko nastopili le igralci, ki so igrali na vsaj 5-ih tekmah rednega dela lige (kvalifikacijske tekme za uvrstitev na finale se ne štejejo med tekme rednega dela).

Število že odigranih tekem je prikazano pri predstavitvi ekipe (pod sliko).

V kolikor se ekipe iz kateregakoli razloga ne bodo mogle udeležit finala, vas prosimo, da nam to sporočite na naš e-naslov.

DPŠ


21.03.2011
Koledar za sezono 2010/2011

Koledar terminov EL-TT odbojkarske lige za sezono 2010/2011: Več o tem »


10.09.2010
Dodaten žreb ekip za sezono 2010/2011

Na prvem sestanku Kifeljcev smo izvedli dodaten žreb za razdelitev ekip v dve skupini.

Več o tem »


08.09.2010
Prestavljen 2. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011

2. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011 je prestavljen iz 9.10.2010 na 16.10.2010.

Za morebitne nevšečnosti se opravičujemo.


07.09.2010
Prvi sestanek Kifeljcev

Prvi sestanek Kifeljcev bo v četrtek 9.9.2010 ob 20:30 v Piceriji Hram Gorjan. Več o tem »


07.09.2010
Kifeljci 2010/2011

Na uvodnem sestanku predstavnikov ekip (2. sep. 2010) so bili izvoljeni naslednji “Kifeljci”: Več o tem »


31.08.2010
Uvodni sestanek za EL-TT odbojkarsko ligo

Uvodni sestanek predstavnikov ekip bo v četrtek 2. septembra 2010 ob 20:00 v 1. nadstropju Okrepčevalnice Prestige, ki se nahaja v PC Komenda (med Žejami in Vodicami). Kliknite za ogled zemljevida.

Na uvodnem sestanku bomo:

  • pregledali novosti v letošnji ligi
  • izvolili nove “Kifeljce” (predstavniki ekip za vsa prihodnja sestankovanja)
  • izbrali barve majic za svoje ekipe
  • dorekli sistem tekmovanja
  • izvedli žreb ekip po skupinah

Močno je zaželena prisotnost vsaj enega predstavnika iz vsake ekipe!


30.08.2010
Seznam prijavljenih ekip za sezono 2010/2011

Do sedaj so se za Ligo 2010/11 prijavile naslednje ekipe:

  1. Okna Slatin (kap.: Mihaela Poglajen) » lani: Pšanc
  2. Il Pivo (kap.: Uroš Krže) » lani: Šalabajski
  3. Tazadni (kap.: Dušan Vrečar)
  4. Radolca (kap.: Rok Rozman) » lani: Šin-kov
  5. Pizzerija Tara (kap.: Aljoša Rogelj) » lani: Mobystyle
  6. Isto dobr (kap.: Uroš Grilc)
  7. ŠD Preserje mladi (kap.: Peter Hribar)
  8. Teleport (kap.: Klemen Jamšek)
  9. Servetkarji (kap.: Aleš Šarec)
  10. Maratonci (kap.: Dragan Adžić) » lani: Požigawci
  11. Penzion Mojca (kap.: Tine Holc) » lani: Monokolo.si
  12. Klappa (kap: Jure Windschnurer)
  13. Penzionisti (kap.: Andrej Užmah) » lani: Odbojkarski klub Domžale
  14. Dajmedol (kap.: Uroš Zupan)
  15. Rauch (kap.: Boštjan Lutar)
  16. Papirnica Lipa – Otpisani (kap.: Primož Mahkovec) » lani: Otpisani
  17. Piskrčki (kap.: Tone Smrekar)
  18. ŠD Preserje (kap.: Božo Osolin)
  19. Bortega Powered by S.R.S.E (kap.: Jaka Šporn) » lani: Bortega
  20. Debitel (kap.: Jožica Potočnik)
  21. Avtoteka Montona (kap.: Tomaž Korošec)
  22. Vzajemna (kap.: Janez Pogačar)
  23. Žoga maroga (kap.: Ljubo Džajić) » lani: Požigawci
  24. ŠD Povž (kap.: Žan Gabrovšek)
  25. Cestel (kap.: Franc Korošec) » lani: Papirnica Lipa
  26. Kransterdam (kap.: Daniel Atanasov) » nova ekipa
  27. Sam da Poka (kap.: David Luskovec) » nova ekipa

17.08.2010
Višina prijavnine za sezono 2010/2011

Po sicer še neuradnih podatkih se bodo cene za najem dvorane v ŠD Komenda z novo sezono dvignile za kar 20%.

Zaradi tega smo bili prisiljeni dvigniti tudi prijavnino za letošnjo ligo za ligo za približno 5%. Več o tem »


08.07.2010
Tekmovalna pravila za sezono 2010/2011

  • Vsako ekipo mora sestavljati vsaj šest igralcev. Na igrišču so lahko istočasno le štirje moški igralci. Več o tem »




Avto Adut Avto Car Bortega Burin Yachting Club Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Extreme Team Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Harmonija Hotline Isto dobr Kifeljci Klappa Konkurenca Lajthaus Logistika Sluga Mix MJ Team Odtrganci OKEJ Otpisani Piskrčki Pod Skalco Pšanc Rauch Rondo Cafee Radomlje RŠD Lek Servetkarji sodnik Spletni-dom.com Spletni-streznik.com Tazadni Teleport TVD Partizan Unikati Vzajemna Zajlarke Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje