Domov:
|| Odbojkarska liga » 2010/2011 » Splošne informacije »

17.04.2011
CESTEL – zmagovalci EL-TT odbojkarske lige 2010/2011

Končni vrstni red po finalu EL-TT odbojkarske lige 2010/2011:

1. Cestel
2. Rauch
3. Kransterdam
4. Maratonci Več o tem »


15.04.2011
Končni vrstni red po koncu rednega dela

Končni vrstni red po rednem delu El-TT Odbojkarske lige 2010/2011 z upoštevanimi medsebojnimi tekmami.
Več o tem »


07.04.2011
Dodatno pojasnilo glede (ne)sankcioniranja ekip

Ker je bilo tudi po objavi ugotovitev z izrednega sestanka Kifeljcev še kar precej “vprašanj” glede nesankcioniranja ekip Papirnica Lipa – Otpisani in Klappa in skoraj sočasnega sankcioniranja ekipe Sam Da Poka navajam dva karikirana primera kaj se je zgodilo. Več o tem »


06.04.2011
Izredni sestanek Kifeljcev

Kifeljci smo se v torek (05.04.2011) zbrali na izrednem sestanku, ker smo dobili prijavo kršitve pravila glede nastopanja registriranih igralcev in igralk. Več o tem »


06.04.2011
Igranje z registrirano igralko – ekipa Sam Da Poka

Kifeljci smo bili opozorjeni, da je ekipa Sam Da Poka na eni tekmi 10. kroga igrala z igralko, ki se je med letom registrirala za ŽOK Domžale in tam igrala v 3. DOL.
Več o tem »


01.04.2011
Igranje na finalu lige

Naj spomnimo, da za igranje na finalu lige velja nekaj dodatnih pravil:

Ekipe, ki se bodo uvrstile v finale tekmovanja, bodo morale tam obvezno nastopiti s šestimi igralci (sicer se tekma zaključi/prekine, zmaga pa gre ekipi, ki je popolna).
Na finalu bodo lahko nastopili le igralci, ki so igrali na vsaj 5-ih tekmah rednega dela lige (kvalifikacijske tekme za uvrstitev na finale se ne štejejo med tekme rednega dela).

Število že odigranih tekem je prikazano pri predstavitvi ekipe (pod sliko).

V kolikor se ekipe iz kateregakoli razloga ne bodo mogle udeležit finala, vas prosimo, da nam to sporočite na naš e-naslov.

DPŠ


21.03.2011
Koledar za sezono 2010/2011

Koledar terminov EL-TT odbojkarske lige za sezono 2010/2011: Več o tem »


10.09.2010
Dodaten žreb ekip za sezono 2010/2011

Na prvem sestanku Kifeljcev smo izvedli dodaten žreb za razdelitev ekip v dve skupini.

Več o tem »


08.09.2010
Prestavljen 2. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011

2. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011 je prestavljen iz 9.10.2010 na 16.10.2010.

Za morebitne nevšečnosti se opravičujemo.


07.09.2010
Prvi sestanek Kifeljcev

Prvi sestanek Kifeljcev bo v četrtek 9.9.2010 ob 20:30 v Piceriji Hram Gorjan. Več o tem »


07.09.2010
Kifeljci 2010/2011

Na uvodnem sestanku predstavnikov ekip (2. sep. 2010) so bili izvoljeni naslednji “Kifeljci”: Več o tem »


31.08.2010
Uvodni sestanek za EL-TT odbojkarsko ligo

Uvodni sestanek predstavnikov ekip bo v četrtek 2. septembra 2010 ob 20:00 v 1. nadstropju Okrepčevalnice Prestige, ki se nahaja v PC Komenda (med Žejami in Vodicami). Kliknite za ogled zemljevida.

Na uvodnem sestanku bomo:

  • pregledali novosti v letošnji ligi
  • izvolili nove “Kifeljce” (predstavniki ekip za vsa prihodnja sestankovanja)
  • izbrali barve majic za svoje ekipe
  • dorekli sistem tekmovanja
  • izvedli žreb ekip po skupinah

Močno je zaželena prisotnost vsaj enega predstavnika iz vsake ekipe!


30.08.2010
Seznam prijavljenih ekip za sezono 2010/2011

Do sedaj so se za Ligo 2010/11 prijavile naslednje ekipe:

  1. Okna Slatin (kap.: Mihaela Poglajen) » lani: Pšanc
  2. Il Pivo (kap.: Uroš Krže) » lani: Šalabajski
  3. Tazadni (kap.: Dušan Vrečar)
  4. Radolca (kap.: Rok Rozman) » lani: Šin-kov
  5. Pizzerija Tara (kap.: Aljoša Rogelj) » lani: Mobystyle
  6. Isto dobr (kap.: Uroš Grilc)
  7. ŠD Preserje mladi (kap.: Peter Hribar)
  8. Teleport (kap.: Klemen Jamšek)
  9. Servetkarji (kap.: Aleš Šarec)
  10. Maratonci (kap.: Dragan Adžić) » lani: Požigawci
  11. Penzion Mojca (kap.: Tine Holc) » lani: Monokolo.si
  12. Klappa (kap: Jure Windschnurer)
  13. Penzionisti (kap.: Andrej Užmah) » lani: Odbojkarski klub Domžale
  14. Dajmedol (kap.: Uroš Zupan)
  15. Rauch (kap.: Boštjan Lutar)
  16. Papirnica Lipa – Otpisani (kap.: Primož Mahkovec) » lani: Otpisani
  17. Piskrčki (kap.: Tone Smrekar)
  18. ŠD Preserje (kap.: Božo Osolin)
  19. Bortega Powered by S.R.S.E (kap.: Jaka Šporn) » lani: Bortega
  20. Debitel (kap.: Jožica Potočnik)
  21. Avtoteka Montona (kap.: Tomaž Korošec)
  22. Vzajemna (kap.: Janez Pogačar)
  23. Žoga maroga (kap.: Ljubo Džajić) » lani: Požigawci
  24. ŠD Povž (kap.: Žan Gabrovšek)
  25. Cestel (kap.: Franc Korošec) » lani: Papirnica Lipa
  26. Kransterdam (kap.: Daniel Atanasov) » nova ekipa
  27. Sam da Poka (kap.: David Luskovec) » nova ekipa

17.08.2010
Višina prijavnine za sezono 2010/2011

Po sicer še neuradnih podatkih se bodo cene za najem dvorane v ŠD Komenda z novo sezono dvignile za kar 20%.

Zaradi tega smo bili prisiljeni dvigniti tudi prijavnino za letošnjo ligo za ligo za približno 5%. Več o tem »


08.07.2010
Tekmovalna pravila za sezono 2010/2011

  • Vsako ekipo mora sestavljati vsaj šest igralcev. Na igrišču so lahko istočasno le štirje moški igralci. Več o tem »




Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir