Domov:
|| Odbojkarska liga » 2002/2003 »

26.04.2003
Rezultati finala

Rezultati finala odbojkarske lige 2002/2003. Več o tem »


24.04.2003
Fotogalerija – finale

Več o tem »


13.04.2003
Fotogalerija – redni del

Več o tem »


12.04.2003
Rezultati po rednem delu tekmovanja

Rezultati po rednem delu tekmovanja. Več o tem »


11.01.2003
Rezultati po polovici tekmovanja

Rezultati po polovici tekmovanja

Rezultati po polovici tekmovanja


02.10.2002
Razpored tekem

RAZPORED TEKEM

  1. krog: 12.10.2002
    16:00 – Bar Fontana : Zasilni izhod
    16:00 –
    Bocosoft.com : Rondo Cafe Radomlje
    16:00 – Daljnovod : Rekreativci
    17:00 –Konkurenca : Potonke
    17:00 –Lajthaus : Popotniki
    17:00 –Odtrganci : Piskrčki
    18:00 – Avtomobilčki : Tazadni
  2. krog: 12.10.2002
    18:00 – Rondo Cafe Radomlje : Daljnovod
    18:00 – Zasilni izhod : Bocosoft.com
    19:00 – Avtomobilčki : Bar Fontana
    19:00 – Potonke : Lajthaus
    19:00 – Rekreativci : Konkurenca

    20:00 – Popotniki : Odtrganci
    20:00 – Tazadni : Piskrčki
  3. krog: 26.10.2002
    16:00 – Bocosoft.com : Avtomobilčki
    16:00 – Daljnovod : Zasilni izhod
    16:00 – Konkurenca : Rondo Cafe Radomlje
    17:00 – Lajthaus : Rekreativci
    17:00 – Odtrganci : Potonke
    17:00 – Piskrčki : Popotniki
    18:00 – Bar Fontana : Tazadni
  4. krog: 26.10.2002
    18:00 – Zasilni izhod : Konkurenca
    18:00 – Avtomobilčki : Daljnovod
    19:00 – Bar Fontana : Bocosoft.com
    19:00 – Rekreativci : Odtrganci
    19:00 – Rondo Cafe Radomlje : Lajthaus

    20:00 – Potonke : Piskrčki
    20:00 – Tazadni : Popotniki
  5. krog: 02.11.2002
    16:00 -1- Daljnovod : Bar Fontana (Poglajen B.)
    16:00 –2- Odtrganci : Rondo Cafe Radomlje (Koncilja)
    16:00 -3- Lajthaus : Zasilni izhod (Poglajen S.)
    17:00 -1- Konkurenca : Avtomobilčki (Poglajen B.)
    17:00 –
    2- Piskrčki : Rekreativci (Novak)
    17:00 –3- Popotniki : Potonke (Potočnik)
    18:00 -1- Bocosoft.com : Tazadni (Pogačar)
  6. krog: 02.11.2002
    18:00 –2- Avtomobilčki : Lajthaus (Koncilja)
    18:00 –3- Rondo Cafe Radomlje : Piskrčki (Poglajen S.)
    19:00 –1- Bocosoft.com : Daljnovod (Pogačar)
    19:00 –2- Bar Fontana : Konkurenca (Koncilja)
    19:00 –3- Zasilni izhod : Odtrganci (Poglajen S.)
    20:00 -1- Rekreativci : Popotniki (Poglajen B.)
    20:00 -2-Tazadni : Potonke (Potočnik)
  7. krog: 16.11.2002 (Sobota)
    16:00 -1- Konkurenca : Bocosoft.com (Koncilja)
    16:00 -2- Lajthaus : Bar Fontana (Vrhovnik)
    16:00 -3- Odtrganci : Avtomobilčki (Pogačar)
    17:00 -1- Piskrčki : Zasilni izhod (Poglajen B.)
    17:00 -2- Potonke : Rekreativci (Vrhovnik)
    17:00 -3- Daljnovod : Tazadni (Novak)
    po dogovru
    Popotniki : Rondo Cafe Radomlje (Poglajen B.)
  8. krog: 16.11.2002 (Sobota)
    18:00 -1- Bar Fontana : Odtrganci (Koncilja)
    18:00 -2- Bocosoft.com : Lajthaus (Vrhovnik)
    18:00 -3- Daljnovod : Konkurenca (Pogačar)
    19:00 -1- Avtomobilčki : Piskrčki (Poglajen B.)
    19
    :00 -2- Rondo Cafe Radomlje : Potonke (Vrhovnik)
    19:00 -3-
    Tazadni : Rekreativci (Potočnik)
    po dogovoru – Zasilni izhod : Popotniki (
    Poglajen B.)
  9. krog: 30.11.2002
    16:00 -1- Lajthaus : Daljnovod (sodi: Popotniki)
    16:00 -2- Odtrganci : Bocosoft.com (sodi: Potonke)
    16:00 -3- Piskrčki : Bar Fontana (sodi: Rekreativci)
    17:00 -1- Popotniki : Avtomobilčki (sodi: Lajthaus)
    17:00 -2- Potonke : Zasilni izhod (sodi: Bocosoft.com)
    17:00 -3- Rekreativci : Rondo Cafe Radomlje (sodi: Bar Fontana)
    18:00 -1- Konkurenca : Tazadni (sodi: Rondo Cafe Radomlje)

  10. krog: 30.11.2002
    18:00 -2- Bocosoft.com : Piskrčki (sodi: Zasilni izhod)
    18:00 -3- Daljnovod : Odtrganci (sodi: Popotniki)
    19:00 -1- Konkurenca : Lajthaus
    (sodi: Tazadni)
    19:00 -2- Avtomobilčki : Potonke (sodi: Bocosoft.com)
    19:00 -3- Bar Fontana : Popotniki (sodi: Daljnovod)
    20:00 -1- Zasilni izhod : Rekreativci (sodi: Bocosoft.com)
    20:00 -2- Tazadni : Rondo Cafe Radomlje (sodi: Bocosoft.com)
  11. krog: 14.12.2002
    16:00 -1- Odtrganci : Konkurenca (s: Bar Fontana)
    16:00 -2- Piskrčki : Daljnovod (s: Rekreativci)
    16:00 -3- Popotniki : Bocosoft.com (s: Zasilni izhod)
    17:00 -1- Potonke : Bar Fontana (s: Lajthaus)
    17:00 -2- Rekreativci : Avtomobilčki (s: Daljnovod)
    17:00 -3-
    Rondo Cafe Radomlje : Zasilni izhod (s: Bocosoft.com)
    18:00 -1- Lajthaus : Tazadni (s: Odtrganci)
  12. krog: 14.12.2002
    18:00 -2- Daljnovod : Popotniki (s: Potonke)
    18:00 -3- Konkurenca : Piskrčki (s: Bocosoft.com)
    19:00 -1- Lajthaus : Odtrganci (s: Avtomobilčki)

    19:00 -2- Bar Fontana : Rekreativci (s: Tazadni)
    19:00 -3- Bocosoft.com : Potonke
    (s: Konkurenca)
    20:00 -1- Avtomobilčki : Rondo Cafe Radomlje (s: Popotniki)
    20:00 -2- Tazadni : Zasilni Izhod (s: Bocosoft.com)
  13. krog: 11.01.2003
    16:00 -1- Piskrčki : Lajthaus (s: Rekreativci)
    16:00 -2- Popotniki : Konkurenca (s: Rondo Cafe Radomlje)
    16:00 -3- Potonke : Daljnovod (s: Zasilni izhod)
    17:00 -1- Rekreativci : Bocosoft.com
    (s: Popotniki)
    17:00 -2- Rondo Cafe Radomlje : Bar Fontana (s: Konkurenca)
    17:00 -3- Zasilni izhod : Avtomobilčki
    (s: Lajthaus)
    18:00 -1- Odtrganci : Tazadni
    (s: Piskrčki)
  14. krog: 11.01.2003
    18:00 -2- Konkurenca : Potonke (s: Avtomobilčki)
    18:00 -3- Lajthaus : Popotniki (s: Daljnovod)
    19:00 -1- Odtrganci : Piskrčki (s: Bar Fontana)
    19:00 -2- Bocosoft.com : Rondo Cafe Radomlje (s: Tazadni)
    19:00 -3- Daljnovod : Rekreativci (s: Potonke)
    20:00 -1- Bar Fontana : Zasilni izhod (s: Odtrganci)
    20:00 -2- Avtomobilčki : Tazadni (s: Bocosoft.com)
  15. krog: 25.01.2003
    16:00 -1- Popotniki : Odtrganci (s: Rondo Cafe)
    16:00 -2- Potonke : Lajthaus (s: Zasilni Izhod)
    16:00 -3- Rekreativci : Konkurenca (s: Avtomobilčki)
    17:00 -1- Rondo Cafe Radomlje : Daljnovod
    (s: Potonke)
    17:00 -2- Zasilni izhod : Bocosoft.com (s: Lajthaus)
    17:00 -3- Avtomobilčki : Bar Fontana (s: Rekreativci)
    18:00 -1- Tazadni : Piskrčki (s: Daljnovod)
  16. krog: 25.01.2003
    18:00 -2- Lajthaus : Rekreativci (s: Bar Fontana)
    18:00 -3- Odtrganci : Potonke
    (s: Konkurenca)
    19:00 -1- Bocosoft.com : Avtomobilčki (s: Tazadni)

    19:00 -2- Daljnovod : Zasilni izhod (s: Rekreativci)
    19:00 -3- Konkurenca : Rondo Cafe Radomlje (s: Odtrganci)
    20:00 -1- Bar Fontana : Tazadni (s: Bocosoft.com)
    22.01.03 ob 20:00 – Piskrčki : Popotniki (s: Bocosoft.com)
  17. krog: 08.02.2003
    16:00 -1- Potonke : Piskrčki (s: Zasilni Izhod)
    16:00 -2- Rekreativci : Odtrganci (s: Daljnovod)
    16:00 -3- Rondo Cafe Radomlje : Lajthaus (s: Bar Fontana)
    17:00 -1- Zasilni izhod : Konkurenca (s: Potonke)
    17:00 -2- Avtomobilčki : Daljnovod (s: Odtrganci)
    17:00 -3- Bar Fontana : Bocosoft.com (s: Piskrčki)
    12.02.03 ob 20:00 -1- Tazadni : Popotniki
    (s: Bocosoft.com)
  18. krog: 08.02.2003
    18:00 -1- Popotniki : Potonke (s: Konkurenca)
    18:00 -2- Odtrganci : Rondo Cafe Radomlje (s: Avtomobilčki)
    18:00 -3- Lajthaus : Zasilni izhod (s: Rondo Cafe)
    19:00 -1- Daljnovod : Bar Fontana (s: Popotniki)
    19:00 -2- Konkurenca : Avtomobilčki (s: Lajthaus)
    06.03.03 ob 21:30 -1- Bocosoft.com : Tazadni (s: Popotniki)
    08.03.03 ob 20:00 -3- Piskrčki : Rekreativci (s: Lajthaus)
  19. krog: 08.03.2003
    16:00 -1- Rekreativci : Popotniki (s: Avtomobilčki)
    16:00 -2- Rondo Cafe Radomlje : Piskrčki (s: Tazadni)
    16:00 -3- Zasilni izhod : Odtrganci (s: Bocosoft.com)
    17:00 -1- Avtomobilčki : Lajthaus (s: Potonke)
    17:00 -2- Bar Fontana : Konkurenca (s: Zasilni Izhod)
    17:00 -3- Bocosoft.com : Daljnovod
    (s: Piskrčki)
    18:00 -1- Tazadni : Potonke (s: Rekreativci)
  20. krog: 08.03.2003
    18:00 -2- Piskrčki : Zasilni izhod (s: Daljnovod)
    18:00 -3- Popotniki : Rondo Cafe Radomlje (s: Odtrganci)

    19:00 -1- Potonke : Rekreativci
    (s: Tazadni)
    19:00 -2- Lajthaus : Bar Fontana (s: Konkurenca)
    19:00 -3- Odtrganci : Avtomobilčki (s: Rondo Cafe)
    20:00 -1- Konkurenca : Bocosoft.com (s: Popotniki)
    20:00 -2- Daljnovod : Tazadni
    (s: Bar Fontana)
  21. krog: 15.03.2003
    16:00 -1- Rondo Cafe Radomlje : Potonke (s: Bar Fontana)
    16:00 -2- Zasilni izhod : Popotniki (s: Odtrganci)
    16:00 -3- Avtomobilčki : Piskrčki (s: Bocosoft.com)
    17:00 -1- Bar Fontana : Odtrganci (s: Zasilni Izhod)
    17:00 -2- Bocosoft.com : Lajthaus (s: Popotniki)
    17:00 -3- Daljnovod : Konkurenca (s: Avtomobilčki)
    18:00 -1- Tazadni : Rekreativci (s: Konkurenca)
  22. krog: 15.03.2003
    18:00 -2- Popotniki : Avtomobilčki (s: Daljnovod)
    18:00 -3- Potonke : Zasilni izhod
    (s: Piskrčki)
    19:00 -1- Rekreativci : Rondo Cafe Radomlje
    (s: Tazadni)
    19:00 -2- Odtrganci : Bocosoft.com (s: Lajthaus)
    19:00 -3- Piskrčki : Bar Fontana (s: Potonke)
    20:00 -1- Lajthaus : Daljnovod (s: Rakreativci)
    20:00 -2- Konkurenca : Tazadni (s: Rondo Cafe)
  23. krog: 29.03.2003
    16:00 -1- Zasilni izhod : Rekreativci (s: Piskrčki)
    16:00 -2- Avtomobilčki : Potonke
    (s: Bocosoft.com)
    16:00 -3- Bar Fontana : Popotniki (s: Lajthaus)
    17:00 -1- Bocosoft.com : Piskrčki (s: Rekreativci)
    17:00 -2- Daljnovod : Odtrganci (s: Potonke)
    17:00 -3- Konkurenca : Lajthaus (s: Rondo Cafe)
    18:00 -1- Tazadni : Rondo Cafe Radomlje (s: Zasilni Izhod)
  24. krog: 29.03.2003
    18:00 -2- Potonke : Bar Fontana (s: Konkurenca)
    18:00 -3- Rekreativci : Avtomobilčki (s: Odtrganci)
    19:00 -1- Rondo Cafe Radomlje : Zasilni izhod (s: Tazadni)
    19:00 -2- Piskrčki : Daljnovod (s: Bar Fontana)
    19:00 -3- Popotniki : Bocosoft.com (s: Avtomobilčki)
    20:00 -1- Odtrganci : Konkurenca (s: Daljnovod)
    20:00 -2- Lajthaus : Tazadni (s: Popotniki)
  25. krog: 12.04.2003
    16:00 -1- Avtomobilčki : Rondo Cafe Radomlje (s: Daljnovod)
    16:00 -2- Bar Fontana : Rekreativci (s: Zasilni Izhod)
    16:00 -3- Bocosoft.com : Potonke (s: Odtrganci)
    17:00 -1- Daljnovod : Popotniki (s: Tazadni)
    17:00 -2- Konkurenca : Piskrčki (s: Rondo Cafe)
    17:00 -3- Lajthaus : Odtrganci (s: Bocosoft.com)
    18:00 -1- Tazadni : Zasilni Izhod
    (s: Avtomobilčki)
  26. krog: 12.04.2003
    18:00 -2- Rekreativci : Bocosoft.com (s: Konkurenca)
    18:00 -3- Rondo Cafe Radomlje : Bar Fontana (s: Lajthaus)
    19:00 -1- Zasilni izhod : Avtomobilčki (s: Rekreativci)
    19:00 -2- Popotniki : Konkurenca (s: Bar Fontana)
    19:00 -3- Potonke : Daljnovod (s: Piskrčki)
    20:00 -1- Piskrčki : Lajthaus (s: Potonke)
    20:00 -2- Odtrganci : Tazadni (s: Popotniki)

FINALE: 26.4.2003

16:00 – RONDO CAFEE RADOMLJE (1) : (4) ZASILNI IZHOD
17:15 – LAJTHAUS (2) : (3) ODTRGANCI
18:30 – ekshibicijska tekma med selekcijo Komende in ekipo Varstva Broline
19:45 – tekma za 3. mesto
21:00 – tekma za 1. mesto


01.10.2002
Seznam prijavljenih ekip

V prvi sezone odbojkarske lige bo nastopilo 14 ekip. Več o tem »





Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir