Domov:
|| Ostali odbojkarski turnirji » Odprto prvenstvo za pokal Komende »

18.05.2002
Seznam prijavljenih ekip

Na prvenstvu je nastopilo 16 ekip.

 1. Bronxtarz
 2. TVD Partizan Lite
 3. Ze Ze Rakotorahalahy
 4. Rekreativci
 5. Popotniki
 6. Konkurenca
 7. Bar Fontana
 8. Potonke
 9. Adergas
 10. Nas 6
 11. Outsiderji
 12. Oplakonopla
 13. KD Kaj ti mar
 14. Hotline
 15. Rondo kaffe Radomlje
 16. Sestre

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir