Domov:
|| Ostali odbojkarski turnirji » Odprto prvenstvo za pokal Komende »

18.05.2002
Seznam prijavljenih ekip

Na prvenstvu je nastopilo 16 ekip.

 1. Bronxtarz
 2. TVD Partizan Lite
 3. Ze Ze Rakotorahalahy
 4. Rekreativci
 5. Popotniki
 6. Konkurenca
 7. Bar Fontana
 8. Potonke
 9. Adergas
 10. Nas 6
 11. Outsiderji
 12. Oplakonopla
 13. KD Kaj ti mar
 14. Hotline
 15. Rondo kaffe Radomlje
 16. Sestre

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir