Domov:
|| Ostali odbojkarski turnirji » Odprto prvenstvo za pokal Komende »

18.05.2002
Seznam prijavljenih ekip

Na prvenstvu je nastopilo 16 ekip.

 1. Bronxtarz
 2. TVD Partizan Lite
 3. Ze Ze Rakotorahalahy
 4. Rekreativci
 5. Popotniki
 6. Konkurenca
 7. Bar Fontana
 8. Potonke
 9. Adergas
 10. Nas 6
 11. Outsiderji
 12. Oplakonopla
 13. KD Kaj ti mar
 14. Hotline
 15. Rondo kaffe Radomlje
 16. Sestre

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Adut Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Extreme Team Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Harmonija Hotline Isto dobr Kifeljci Klappa Konkurenca Lajthaus Mix MJ Team Odtrganci OKEJ Otpisani Piskrčki Pod Skalco Pšanc Rauch Rondo Cafee Radomlje RŠD Lek Servetkarji sodnik Spletni-dom.com Spletni-streznik.com Tazadni Teleport TVD Partizan Unikati Vzajemna Zajlarke Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje