Domov:
|| Ostali odbojkarski turnirji » Odprto prvenstvo za pokal Komende »

18.05.2002
Seznam prijavljenih ekip

Na prvenstvu je nastopilo 16 ekip.

 1. Bronxtarz
 2. TVD Partizan Lite
 3. Ze Ze Rakotorahalahy
 4. Rekreativci
 5. Popotniki
 6. Konkurenca
 7. Bar Fontana
 8. Potonke
 9. Adergas
 10. Nas 6
 11. Outsiderji
 12. Oplakonopla
 13. KD Kaj ti mar
 14. Hotline
 15. Rondo kaffe Radomlje
 16. Sestre

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir