Domov:
|| Odbojkarska liga » 2002/2003 »

01.10.2002
Seznam prijavljenih ekip

V prvi sezone odbojkarske lige bo nastopilo 14 ekip.

 1. Avtomobilčki (11+2)
  Vesna Škarja, Slavko Ferjan, Tanja Ferjan, Dušan Kotnik, Meta Kotnik, Bojan Kotnik, Igor Teran, Marjana Kepic, Jože Šilan, Vine Tramte, Bojan Škofic, Borut Černič, Špela Petač
 2. Bar Fontana (11)
  Boštjan Humar, Katja Humar, Matjaž Hribar, Nataša Hribar, Jana Hribar, Maja Hribar, Ana Pogačar, Peter Pogačar, Janez Repnik, Jure Windschnurer, Tine Windschnurer
 3. Bocosoft.com (13+1)
  Mateja Potočnik, Boštjan Poglajen, Teja Poje, Boris Gantar, Katja Perčič, Aleš Gantar, Luka Podjed, Miran Mlakar, Matej Urbanija, Valentina Virient, Simon Štrajhar, Barbara Kern, Gregor Vrhovnik
 4. Daljnovod (8)
  Jan Veber, Gregor Jamšek, Kristina Veber, Petra Jakovac, Aleš Kepic, David Jerič, Jana Zarnik, Jure Šinkovec
 5. Konkurenca (15)
  Nataša Simonič, Matjaž Mirnik, Nives Marič, Andraž Marič, Andraž Mirnik, Jernej Tancek, Marjana Štrekelj, Tatjana Molnar, Milan Molnar, Valerija Rožmanec, Anže Meršol, Brane Medjimurec, Grega Martinčič, Iztok Brumec, Miloš Kern Ralič
 6. Lajthaus (8+1)
  Roman Novak, Urša Sedavčič, Klemen Jamšek, Gregor Železnik, Mojca Gašperič, Urban Baloh, Boštjan Divjak, Maja Černigoj, Gregor Černivec
 7. Odtrganci (13+1)
  Rok Ponikvar, Eva Škufca, Petra Štrubej, Katja Tomažič, Tina Sepe, Boštjan Klampfer, Peter Rehberger, Tomi Kelert, Rok Gvid, Aleš Goričanec, Andrej Tomeljak, Matej Perše, Urška Pleteršek, Lence Kelert
 8. Piskrčki (15+2)
  Tone Smrekar, Jure Trebušak, Sebastjan Uršič, Marjan Kern, Matjaž Mencigar, Miro Hančič, Darko Stele, Aleš Kvas, Iztok Mencigar, Ivan Kodrin, Aleš Mencigar, Jelka Smrekar, Andreja Potočnik, Urša Potočnik, Mateja Rogelj, David Hančič, Vesna Časl
 9. Popotniki (13)
  Mihaela Poglajen, Slavko Poglajen, Peter Osolnik, Roman Grošelj, Samo Novak, Greta Novak, Marjeta Pogačar, Boštjan Peršin, Darko Mavsar, Jure Pogačar, Vlasta Lampe, Blaž Jeraj, Rudi Jeraj
 10. Potonke (8)
  Anka Zamernik, Nuša Burger, Cirila Horvat, Andreja Brank, Katja Zamernik, Romana Zamernik, Petra Kušar, Mirko Pogačar
 11. Rekreativci (13+1)
  Brane Kropar, Jože Pavlič, Miha Koncilija, Anže Blažič, Primož Kepic, Andreja Blažič, Ivanka Špende, Erika Osolnik, Bernarda Rakoš, Jelka Štebe, Vinko Pipan, Saša Pipan, Peter Pipan, Erika Vode
 12. Rondo Cafe Radomlje (15+1)
  Boštjan Lutar, Nada Pavšin, Sandi Zemljič, Alenka Ajdovec, Roman Urbanija, Nataša Kubelj, Iztok Šarec, Tina Šarec, Andrej Jerman, Samo Mali, Boštjan Marolt, Irena Jerič, Damjan Pasar, Stellan Johansson, Uroš Pestotnik, Aleš Šarec
 13. Tazadni (11+1)
  Dušan Vrečar, Grega Košnik, Boštjan Kokalj, Roman Matjašič, Jure Gorjanc, Stanka Vrečar, Urša Kokalj, Marinka Vrečar, Janko Kosmač, Jadranka Praček, Milena Osolnik, Sebi Maček
 14. Zasilni Izhod (12+2)
  Dalibor Crnoja, Jerneja Jeraj, Tomo Senekovič, Katja Pogačar, Klemen Romšak, Sanja Peklar, Borut Resnik, Rok Rozman, Matej Pilič, Marko Beketič, Primož Makovec, Nina Skok, Darko Vasiljevič, Nika Kosec

Legenda:

 • Poudarjen igralec = kapetan ekipe (na posamezni tekmi je kapetan ekipe lahko tudi kdo drug)
 • Nagnjen igralec = igralec, ki je bil v skladu s pravili ekipi pridružen naknadno

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir