Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2003 »

10.05.2003
Žreb ekip

Na sestanku predstavnic so bile ekipe razdeljene v dve skupini.

SKUPINA A:

  • Češpljev kompot (kap.: Petra Jakovac)
  • Kresničke (kap.: Bernarda Rakoš)
  • Mačke (kap.: Vesna Škarja)
  • Rekreativke (kap.: Monika Štebe)
  • Enota (kap.: Jerneja Jeraj)

SKUPINA B:

  1. Mnjask (kap.: Ana Pogačar)
  2. Potonke (kap.: Anka Zamernik)
  3. Sirov Štrudelj (kap.: Mihaela Poglajen)
  4. Špelce (kap.: Nataša Kubelj)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir