Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2003 »

10.05.2003
Žreb ekip

Na sestanku predstavnic so bile ekipe razdeljene v dve skupini.

SKUPINA A:

  • Češpljev kompot (kap.: Petra Jakovac)
  • Kresničke (kap.: Bernarda Rakoš)
  • Mačke (kap.: Vesna Škarja)
  • Rekreativke (kap.: Monika Štebe)
  • Enota (kap.: Jerneja Jeraj)

SKUPINA B:

  1. Mnjask (kap.: Ana Pogačar)
  2. Potonke (kap.: Anka Zamernik)
  3. Sirov Štrudelj (kap.: Mihaela Poglajen)
  4. Špelce (kap.: Nataša Kubelj)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir