Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2003 »

10.05.2003
Žreb ekip

Na sestanku predstavnic so bile ekipe razdeljene v dve skupini.

SKUPINA A:

  • Češpljev kompot (kap.: Petra Jakovac)
  • Kresničke (kap.: Bernarda Rakoš)
  • Mačke (kap.: Vesna Škarja)
  • Rekreativke (kap.: Monika Štebe)
  • Enota (kap.: Jerneja Jeraj)

SKUPINA B:

  1. Mnjask (kap.: Ana Pogačar)
  2. Potonke (kap.: Anka Zamernik)
  3. Sirov Štrudelj (kap.: Mihaela Poglajen)
  4. Špelce (kap.: Nataša Kubelj)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir