Domov:
|| Odbojkarska liga » 2003/2004 »

23.09.2003
Novosti

Za vse, ki ste spremljali lansko ligo, je tukaj le seznam novosti v letošnjem letu:

 • Višja prijavnina. Razlogi:
  • dražja najemnina za telovadnico,
  • več ekip in posledično tudi več tekem,
  • za vse ekipe bomo priskrbeli po dve majici za vsakega igralca,
  • ekipe prejmejo uradna odbojkarska pravila in predavanje o le-teh
 • Sistem igranja v dveh skupinah (vsaka ekipa bo tako odigrala po dve tekmi z ekipami iz svoje skupine in po eno z ekipami nasprotne skupine). V finale se uvrstijo po 4 ekipe iz obeh skupin (skupno 8 ekip).
 • Nekaj sprememb glede igranja registriranih igralcev oz. igralk.
 • Kupili smo nove mreže s stranskimi antenami (za vsa igrišča).
 • Na set bodo dovoljene tri zaključene menjave in ne štiri nezaključene kot je bilo to lani.
 • Vsi udeleženci bodo morali izpolniti list z osebnimi podatki in priložiti svojo fotografijo, za izdelavo ekipne licence in objavo na spletu.
 • … predlagajte nam novosti/spremembe
<p>Generalni sponzor odbojkarske lige 2003/2004</p>

Generalni sponzor odbojkarske lige 2003/2004


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir