Domov:
|| Odbojkarska liga » 2003/2004 »

23.09.2003
Novosti

Za vse, ki ste spremljali lansko ligo, je tukaj le seznam novosti v letošnjem letu:

 • Višja prijavnina. Razlogi:
  • dražja najemnina za telovadnico,
  • več ekip in posledično tudi več tekem,
  • za vse ekipe bomo priskrbeli po dve majici za vsakega igralca,
  • ekipe prejmejo uradna odbojkarska pravila in predavanje o le-teh
 • Sistem igranja v dveh skupinah (vsaka ekipa bo tako odigrala po dve tekmi z ekipami iz svoje skupine in po eno z ekipami nasprotne skupine). V finale se uvrstijo po 4 ekipe iz obeh skupin (skupno 8 ekip).
 • Nekaj sprememb glede igranja registriranih igralcev oz. igralk.
 • Kupili smo nove mreže s stranskimi antenami (za vsa igrišča).
 • Na set bodo dovoljene tri zaključene menjave in ne štiri nezaključene kot je bilo to lani.
 • Vsi udeleženci bodo morali izpolniti list z osebnimi podatki in priložiti svojo fotografijo, za izdelavo ekipne licence in objavo na spletu.
 • … predlagajte nam novosti/spremembe
<p>Generalni sponzor odbojkarske lige 2003/2004</p>

Generalni sponzor odbojkarske lige 2003/2004


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir