Domov:
|| Odbojkarska liga » 2004/2005 »

01.10.2004
Novosti

Za vse, ki ste spremljali lansko ligo, je tukaj le seznam novosti v letošnjem letu:

  • Višja prijavnina. Razlogi:
    • dražja najemnina za telovadnico (cca. 5.000 SIT / ekipo),
    • med rednim delom bodo za sojenje skrbeli honorirani sodniki (cca. 10.000 SIT / ekipo).
  • Ekipe ne bodo več zadolžene za sojenje na tekmah. Sodili bodo delegirani sodniki oz. osebe, ki se bodo pred začetkom lige oz. tekom lige odločile za sojenje. Za sodnika se lahko prijavi vsak igralec oz. igralka!
  • Ekipam ne bodo več podeljene bonus točke, za dodatne ženske na igrišču (tudi če igra 6 žensk začnejo z 0 točkami).
  • Nekaj sprememb glede igranja registriranih igralcev oz. igralk.
  • Vse prijave igralcev in igralk se vršijo preko spleta (kapetan ekipe bo preko e-pošte prejel vsa potrebna navodila)!
Generalni sponzor odbojkarske lige 2003/2004

Generalni sponzor odbojkarske lige 2004/2005


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Adut Avto Car Bortega Burin Yachting Club Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Extreme Team Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Harmonija Hotline Isto dobr Kifeljci Klappa Konkurenca Lajthaus Logistika Sluga Mix MJ Team Odtrganci OKEJ Otpisani Piskrčki Pod Skalco Pšanc Rauch Rondo Cafee Radomlje RŠD Lek Servetkarji sodnik Spletni-dom.com Spletni-streznik.com Tazadni Teleport TVD Partizan Unikati Vzajemna Zajlarke Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje