Domov:
|| Odbojkarska liga » 2004/2005 »

01.10.2004
Novosti

Za vse, ki ste spremljali lansko ligo, je tukaj le seznam novosti v letošnjem letu:

  • Višja prijavnina. Razlogi:
    • dražja najemnina za telovadnico (cca. 5.000 SIT / ekipo),
    • med rednim delom bodo za sojenje skrbeli honorirani sodniki (cca. 10.000 SIT / ekipo).
  • Ekipe ne bodo več zadolžene za sojenje na tekmah. Sodili bodo delegirani sodniki oz. osebe, ki se bodo pred začetkom lige oz. tekom lige odločile za sojenje. Za sodnika se lahko prijavi vsak igralec oz. igralka!
  • Ekipam ne bodo več podeljene bonus točke, za dodatne ženske na igrišču (tudi če igra 6 žensk začnejo z 0 točkami).
  • Nekaj sprememb glede igranja registriranih igralcev oz. igralk.
  • Vse prijave igralcev in igralk se vršijo preko spleta (kapetan ekipe bo preko e-pošte prejel vsa potrebna navodila)!
Generalni sponzor odbojkarske lige 2003/2004

Generalni sponzor odbojkarske lige 2004/2005


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir