Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2005 »

07.05.2005
Seznam prijavljenih ekip

Seznam prijavljenih ekip:

  1. Sirov Štrudelj (k.: Mihaela Poglajen)
  2. Špelce (k.: Stanka Vrečar)
  3. Pike Poke (k.: Urša Maček)
  4. Extreme Spužvice (k.: Natalija Malinarič)
  5. Pupe (k.: Nataša Simonič)
  6. Pirat Domžale (k.: Vesna Puketa)
  7. Cvetke (k.: Mateja Kovačič)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir