Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2005 »

07.05.2005
Seznam prijavljenih ekip

Seznam prijavljenih ekip:

  1. Sirov Štrudelj (k.: Mihaela Poglajen)
  2. Špelce (k.: Stanka Vrečar)
  3. Pike Poke (k.: Urša Maček)
  4. Extreme Spužvice (k.: Natalija Malinarič)
  5. Pupe (k.: Nataša Simonič)
  6. Pirat Domžale (k.: Vesna Puketa)
  7. Cvetke (k.: Mateja Kovačič)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir