Domov:
|| Odbojka na mivki » Turnir mešanih trojk 2005 »

08.09.2005
Zaključek turnirja

Po nasilni (vremenski) prekinitvi turnirja smo vendarle dobili tudi zmagovalce turnirja trojk.Končni vrstni red:

  1. Tazadni (Vrečar D., Košnik G., Puketa V., Novak B., Orkič D.)
  2. Zasilni Izhod (Mahkovec P., Vasiljevič D., Crnoja D., Hribar N.)
  3. Mivka.si (Podjed L., Gantar B., Potočnik M.)
  4. Klappa (Windschnurer T. Windschnurer J., Repnik J., Malinarič N.)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir