Domov:
|| Odbojka na mivki » Turnir mešanih trojk 2005 »

08.09.2005
Zaključek turnirja

Po nasilni (vremenski) prekinitvi turnirja smo vendarle dobili tudi zmagovalce turnirja trojk.Končni vrstni red:

  1. Tazadni (Vrečar D., Košnik G., Puketa V., Novak B., Orkič D.)
  2. Zasilni Izhod (Mahkovec P., Vasiljevič D., Crnoja D., Hribar N.)
  3. Mivka.si (Podjed L., Gantar B., Potočnik M.)
  4. Klappa (Windschnurer T. Windschnurer J., Repnik J., Malinarič N.)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir