Domov:
|| Odbojka na mivki » Turnir mešanih trojk 2005 »

08.09.2005
Zaključek turnirja

Po nasilni (vremenski) prekinitvi turnirja smo vendarle dobili tudi zmagovalce turnirja trojk.Končni vrstni red:

  1. Tazadni (Vrečar D., Košnik G., Puketa V., Novak B., Orkič D.)
  2. Zasilni Izhod (Mahkovec P., Vasiljevič D., Crnoja D., Hribar N.)
  3. Mivka.si (Podjed L., Gantar B., Potočnik M.)
  4. Klappa (Windschnurer T. Windschnurer J., Repnik J., Malinarič N.)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir