Domov:
|| Odbojkarska liga » 2005/2006 »

22.04.2006
Končni vrstni red

Končni vrstni red FINNOVA odbojkarske lige.

01. Dream Team
02. Zasilni izhod
03. Unikati

04. Bajsi
05-06. Fresh, Odtrganci
07-08. Mix, Anzelj Transport
09-12. ŠD Preserje, Klappa, Avto Adut, Konkurenca
13-16. Biotera Team, Burin Yachting Club, RŠD Lek, Okej
17. Medic
18. Materina Dušica
19. Gorenjski Popotnik
20. Spletni-dom.com
21. HP Commerce Team
22. Piskrčki
23. MJ Team

Rezultati FINALNIH OBRAČUNOV:

22.04.2006

16 najboljših ekip po sistemu dvojne eliminacije
tekme se bodo igrale na dva seta do 21 + tretji set do 15

09:00
tekma 1
Konkurenca : Biotera Team
2 : 0
tekma 2
Mix : Unikati
0 : 2
tekma 3
Avto Adut : Burin Yachting Club
2 : 1
10:00
tekma 4
Klappa : Bajsi
0 : 2
tekma 5
Zasilni izhod : RŠD Lek
2 : 0
tekma 6
Anzelj Transport : ŠD Preserje
0 : 2
11:00
tekma 7
Odtrganci : Dream Team
0 : 2
tekma 8
OKEJ : Fresh
0 : 2
tekma 9
Z1 : Z2
Konkurenca : Unikati
1 : 2
12:00
tekma 10
Avto Adut : Bajsi
0 : 2
tekma 11
Zasilni izhod : ŠD Preserje
2 : 0
tekma 12
Dream Team : Fresh
1 : 2
13:00
tekma 14
Burin Yachting Club : Klappa
0 : 2
tekma 13
Biotera Team : Mix
0 : 2
tekma 15
RŠD Lek : Anzelj Transport
1 : 2
14:15
tekma 18
Klappa : Dream Team
0 : 2
tekma 17
Mix : ŠD Preserje
2 : 0
tekma 16
Odtrganci : OKEJ
2 : 1
15:30
tekma 21
Unikati : Bajsi
0 : 2
tekma 19
Anzelj Transport : Avto Adut
2 : 0
tekma 20
Odtrganci : Konkurenca
2 : 0
16:45
tekma 22
Zasilni izhod : Fresh
2 : 0
tekma 23
Mix : Dream Team
0 : 2
tekma 24
Anzelj Transport : Odtrganci
1 : 2
18:15
tekma 25
Dream Team : Fresh
2 : 0
tekma 26
Odtrganci : Unikati
0 : 2
19:45
tekma 27
Bajsi : Dream Team
1 : 2
tekma 28
Zasilni izhod : Unikati
2 : 0
21:00
tekma 29
Bajsi : Unikati
0 : 2
22:00
tekma 30
Dream Team : Zasilni izhod
2 : 1

Finale lige 2005/2006 (.pdf)

<p>Generalni sponzor odbojkarske lige 2005/2006</p>

Generalni sponzor odbojkarske lige 2005/2006


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.



Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Harmonija Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mix MJ Team Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir