Domov:
|| Odbojkarska liga » 2005/2006 »

22.04.2006
Končni vrstni red

Končni vrstni red FINNOVA odbojkarske lige.

01. Dream Team
02. Zasilni izhod
03. Unikati

04. Bajsi
05-06. Fresh, Odtrganci
07-08. Mix, Anzelj Transport
09-12. ŠD Preserje, Klappa, Avto Adut, Konkurenca
13-16. Biotera Team, Burin Yachting Club, RŠD Lek, Okej
17. Medic
18. Materina Dušica
19. Gorenjski Popotnik
20. Spletni-dom.com
21. HP Commerce Team
22. Piskrčki
23. MJ Team

Rezultati FINALNIH OBRAČUNOV:

22.04.2006

16 najboljših ekip po sistemu dvojne eliminacije
tekme se bodo igrale na dva seta do 21 + tretji set do 15

09:00
tekma 1
Konkurenca : Biotera Team
2 : 0
tekma 2
Mix : Unikati
0 : 2
tekma 3
Avto Adut : Burin Yachting Club
2 : 1
10:00
tekma 4
Klappa : Bajsi
0 : 2
tekma 5
Zasilni izhod : RŠD Lek
2 : 0
tekma 6
Anzelj Transport : ŠD Preserje
0 : 2
11:00
tekma 7
Odtrganci : Dream Team
0 : 2
tekma 8
OKEJ : Fresh
0 : 2
tekma 9
Z1 : Z2
Konkurenca : Unikati
1 : 2
12:00
tekma 10
Avto Adut : Bajsi
0 : 2
tekma 11
Zasilni izhod : ŠD Preserje
2 : 0
tekma 12
Dream Team : Fresh
1 : 2
13:00
tekma 14
Burin Yachting Club : Klappa
0 : 2
tekma 13
Biotera Team : Mix
0 : 2
tekma 15
RŠD Lek : Anzelj Transport
1 : 2
14:15
tekma 18
Klappa : Dream Team
0 : 2
tekma 17
Mix : ŠD Preserje
2 : 0
tekma 16
Odtrganci : OKEJ
2 : 1
15:30
tekma 21
Unikati : Bajsi
0 : 2
tekma 19
Anzelj Transport : Avto Adut
2 : 0
tekma 20
Odtrganci : Konkurenca
2 : 0
16:45
tekma 22
Zasilni izhod : Fresh
2 : 0
tekma 23
Mix : Dream Team
0 : 2
tekma 24
Anzelj Transport : Odtrganci
1 : 2
18:15
tekma 25
Dream Team : Fresh
2 : 0
tekma 26
Odtrganci : Unikati
0 : 2
19:45
tekma 27
Bajsi : Dream Team
1 : 2
tekma 28
Zasilni izhod : Unikati
2 : 0
21:00
tekma 29
Bajsi : Unikati
0 : 2
22:00
tekma 30
Dream Team : Zasilni izhod
2 : 1

Finale lige 2005/2006 (.pdf)

<p>Generalni sponzor odbojkarske lige 2005/2006</p>

Generalni sponzor odbojkarske lige 2005/2006


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.



Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir