Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2006 »

20.05.2006
Rezultati tekem

REZULTATI TEKEM
(ekipe so igrale vsaka z vsako)

igrišče
Picerija Hram Gorjan
igrišče
Mivka.si
igrišče
Mikasa
14:00
Blondinke : ŠD Preserje
0:2
OK Adergas : Alice – Trinet
0:2
Dream Team : Sirov Štrudelj
2:0
Dream Team : ŠD Preserje
2:0
OK Adergas : Extreme Team
1:2
Sirov Štrudelj : Alice – Trinet
0:2
Dream Team : Blondinke
2:0
Sirov Štrudelj : Extreme Team
0:2
Alice – Trinet : ŠD Preserje
2:1
Alice – Trinet : Blondinke
2:0
Sirov Štrudelj : OK Adergas
0:2
ŠD Preserje : Extreme Team
1:2
Alice – Trinet : Dream Team
1:2
ŠD Preserje : OK Adergas
2:0
Extreme Team : Blondinke
2:0
Extreme Team : Dream Team
0:2
ŠD Preserje : Sirov Štrudelj
2:0
Blondinke : OK Adergas
0:2
Extreme Team : Alice – Trinet
1:2
Blondinke : Sirov Štrudelj
0:2
OK Adergas : Dream Team
0:2

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir