Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2007 »

12.05.2007
Končni vrstni red

Končni vrstni red:

 1. Zajlarke
 2. PVK (pridem več ksno)
 3. Pupe
 4. Bernardi Team
 5. Sirov Štrudelj
  ŠD Banke Domžale
  ŠD Preserje
  ŠD Tabor
  ŠD Tabor 2

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir