Domov:
|| Odbojkarska liga » 2007/2008 »

02.09.2007
Kifeljci

Kifeljci so na uvodnem sestanku izvoljeni predstavniki ekip.
FERKO, DRAGO
Mix Drago Ferko
JERIČ, DAVID
Logistika Sluga
David Jerič
KELERT, TOMI
Sloving Giants
Tomi Kelert
MOHAR, GREGA
Mozart Bar
Grega Mohar
POGLAJEN, MIHAELA
Pšanc
Mihaela Poglajen
POŽENEL, JASNA
MJ Team
Jasna Poženel
VREČAR, DUŠAN
Tazadni
Dušan Vrečar
POGLAJEN, BOŠTJAN
predstavnik DPŠja
Boštjan Poglajen

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir