Domov:
|| Odbojkarska liga » 2007/2008 »

02.09.2007
Kifeljci

Kifeljci so na uvodnem sestanku izvoljeni predstavniki ekip.
FERKO, DRAGO
Mix Drago Ferko
JERIČ, DAVID
Logistika Sluga
David Jerič
KELERT, TOMI
Sloving Giants
Tomi Kelert
MOHAR, GREGA
Mozart Bar
Grega Mohar
POGLAJEN, MIHAELA
Pšanc
Mihaela Poglajen
POŽENEL, JASNA
MJ Team
Jasna Poženel
VREČAR, DUŠAN
Tazadni
Dušan Vrečar
POGLAJEN, BOŠTJAN
predstavnik DPŠja
Boštjan Poglajen

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir