Domov:
|| Odbojkarska liga » 2007/2008 »

02.09.2007
Kifeljci

Kifeljci so na uvodnem sestanku izvoljeni predstavniki ekip.
FERKO, DRAGO
Mix Drago Ferko
JERIČ, DAVID
Logistika Sluga
David Jerič
KELERT, TOMI
Sloving Giants
Tomi Kelert
MOHAR, GREGA
Mozart Bar
Grega Mohar
POGLAJEN, MIHAELA
Pšanc
Mihaela Poglajen
POŽENEL, JASNA
MJ Team
Jasna Poženel
VREČAR, DUŠAN
Tazadni
Dušan Vrečar
POGLAJEN, BOŠTJAN
predstavnik DPŠja
Boštjan Poglajen

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir