Domov:
|| Odbojkarska liga » 2007/2008 »

01.09.2007
Novosti v sezoni 2007/2008

V letošnji sezoni uvajamo nekaj sprememb pri poteku lige:

  • Ekipe bodo pred začetkom lige razdeljene v 3 skupine.
  • Prvih 12 ekip po rednem delu EL-TT odbojkarske lige 2006/2007 bo v skupine porazdeljenih kot nosilci. Preostale ekipe bodo v skupine porazdeljene na podlagi žreba.
  • V prvem delu tekmovanja bodo ekipe znotraj skupin odigrale po eno tekmo z vsako ekipo iz skupine.
  • V drugem delu tekmovanja se bodo skupine med seboj premešale (glede na vrstni red po prvem delu) in formirale nove skupine. Znotraj teh novih skupin bodo ekipe odigrale po eno tekmo z ekipami s katerimi še niso igrale. Za razvrstitev v novih skupinah se bodo upoštevali le rezultati s tekem med ekipami znotraj teh novih skupin. Upoštevali se bodo rezultati tekem z ekipami v isti skupini s katerimi so ekipe igrale v prvem delu.
  • V tretjem delu se bodo ekipe razdelile v dve skupini (“boljšo” in “slabšo”). V prvo skupino bo, glede na rezultate po drugem delu tekmovanja, uvrščenih 12 ekip, preostale ekipe pa bodo uvrščene v drugo skupino.
  • Na zaključni turnir se bo uvrstilo 10 ekip iz “boljše” skupine in 6 ekip iz “slabše” skupine.
<p>Generalni sponzor odbojkarske lige 2007/2008</p>

Generalni sponzor odbojkarske lige 2007/2008


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir