Domov:
|| Odbojkarska liga » 2007/2008 »

19.04.2008
Rezultati finala lige

EL-TT odbojkarska liga 2007/2008
rezultati finalnih tekem
12.04.2008:

13. krog igrišče
Picerija Hram Gorjan
igrišče
Mikasa
igrišče
Mivka.si
18:30 T1
I-1 : II-6
Avto Adut : Bortega
2 : 0
T2
I-8 : I-9
Klub radovljiških študentov : Dajmedol
2 : 1
T3
I-5 : II-2
Dinamit : Klappa
19:30 T4
I-4 : II-3
Avtoteka : Pšanc
0 : 2
T5
I-3 : II-4
Servetkarji : Odtrganci
2 : 0
T6
I-6 : II-1
Isto Dobr : Tazadni
2 : 0
20:30 T7
I-7 : I-10
Sloving Giants : Zajlarji
0 : 2
T8
I-2 : II-5
Mix : Sport Caffe
2 : 0
T9
Z1 : Z2
Avto Adut : Klub radovljiških študentov
2 : 1
21:30 T10
Z3 : Z4
Pšanc : Dinamit
0 : 2
T11
Z5 : Z6
Servetkarji : Isto Dobr
1 : 2
T12
Z7 : Z8
Zajlarji : Mix
1 : 2
22:30 T15
P5 : P6
Odtrganci : Tazadni
0 : 2

19.04.2008:

FINALE igrišče
Picerija Hram Gorjan
igrišče
Mikasa
igrišče
Mivka.si
11:30 T14
P3 : P4
Klappa : Avtoteka
2 : 1
T13
P1 : P2
Bortega : Dajmedol
1 : 2
12:30 T18
P12 : Z14
Zajlarji : Klappa
0 : 2
T17
P11 : Z13
Servetkarji : Dajmedol
2 : 1
T16
P7 : P8
Sloving Giants : Sport Caffe
2 : 0
13:30 T21
Z9 : Z10
Avto Adut : Dinamit
1 : 2
T19
P10 : Z15
Pšanc : Tazadni
2 : 1
T20
P9 : Z16
Klub radovljiških študentov : Sloving Giants
2 : 1
14:45 T22
Z11 : Z12
Isto Dobr : Mix
2 : 0
T23
Z17 : Z18
Servetkarji : Klappa
2 : 0
T24
Z19 : Z20
Pšanc : Klub radovljiških študentov
2 : 1
16:15 T25
Z23 : P22
Servetkarji : Mix
2 : 1
T26
Z24 : P21
Pšanc : Avto Adut
0 : 2
17:45 Polfinale
T27
Z21 : Z25
Dinamit : Servetkarji
0 : 2
Polfinale
T28
Z22 : Z26
Isto Dobr : Avto Adut
2 : 1
19:00 Tekma za 3. mesto
T29
P27 : P28
Avto Adut : Dinamit
1 : 2
20:00 Tekma za 1. mesto
tekma 30
Z27 : Z28
Servetkarji : Isto Dobr
1 : 2
<p>Generalni sponzor odbojkarske lige 2007/2008</p>

Generalni sponzor odbojkarske lige 2007/2008


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.



Avto Car Avtoteka Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Harmonija Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mix MJ Team Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Pšanc Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com Tazadni Teleport Unikati uTabla Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir