Domov:
|| Odbojkarska liga » 2007/2008 »

12.04.2008
Vrstni red po koncu rednega dela tekmovanja

EL-TT odbojkarska liga 2007/2008
vrstni red v 3. delu tekmovanja

Skupina 1 Tekem
v skupini
Točke
v skupini
Točke
prej
TOČKE
skupaj
USPEŠNOST
v skupini
1. Avto Adut [A] 11 / 11 18 9 (od 24) 27 81,80 %
2. Mix [A] 11 / 11 20 5 (od 20) 25 75,80 %
3. Servetkarji [C] 11 / 11 17 6 (od 19) 23 69,70 %
4. Avtoteka [C] 11 / 11 14 6 (od 20) 20 60,60 %
5. Dinamit [B] 11 / 11 13 5 (od 20) 18 54,50 %
6. Isto Dobr [A] 11 / 11 13 2 (od 16) 15 45,50 %
7. Sloving Giants [B] 11 / 11 8 7 (od 21) 15 45,50 %
8. Klub radovljiških študentov [B] 11 / 11 11 3 (od 15) 14 42,40 %
9. Dajmedol [C] 11 / 11 8 4 (od 16) 12 36,40 %
10. Zajlarji [C] 11 / 11 11 1 (od 15) 12 36,40 %
11. ŠD Preserje [B] 11 / 11 8 3 (od 17) 11 33,30 %
12. Logistika Sluga [A] 11 / 11 3 3 (od 17) 6 18,20 %
Skupina 2 Tekem
v skupini
Točke
v skupini
Točke
prej
TOČKE
skupaj
USPEŠNOST
v skupini
1. Tazadni [B] 14 / 14 27 7 (od 7) 34 81,00 %
2. Klappa [C] 14 / 14 21 11 (od 14) 32 76,20 %
3. Pšanc [A] 14 / 14 18 9 (od 12) 27 64,30 %
4. Odtrganci [B] 14 / 14 18 9 (od 10) 27 64,30 %
5. Sport Caffe [B] 14 / 14 19 6 (od 6) 25 59,50 %
6. Bortega [B] 14 / 14 19 5 (od 8) 24 57,10 %
7. Unicycle.si [C] 14 / 14 14 8 (od 8) 22 52,40 %
8. ENTER [C] 14 / 14 18 2 (od 2) 20 47,60 %
9. A je to ŠD Preserje [A] 14 / 14 16 3 (od 4) 19 45,20 %
10. Mozart bar [A] 14 / 14 10 9 (od 11) 19 45,20 %
11. Burin Yachting Club [C] 14 / 14 14 5 (od 5) 17 (19-2) 45,20 %
12. NA JURIŠ! [C] 14 / 14 6 10 (od 10) 16 38,10 %
13. MJ Team [B] 14 / 14 11 3 (od 3) 14 33,30 %
14. Piskrčki [A] 14 / 14 9 3 (od 3) 12 28,60 %
15. ŠD Povž [A] 14 / 14 5 0 (od 1) 5 11,90 %
<p>Generalni sponzor odbojkarske lige 2007/2008</p>

Generalni sponzor odbojkarske lige 2007/2008


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.



Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Harmonija Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mix MJ Team Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir