Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2008 »

10.05.2008
Seznam prijavljenih ekip

Seznam prijavljenih ekip:

  1. Sirov Štrudelj (kap.: Mihaela Poglajen)
  2. Potonke (kap.: Tina Jerič)
  3. ŠD Banke Domžale (kap.: Andreja Blažič)
  4. HYPO (kap.: Simona Trojanšek)
  5. Sigi (kap.: Tadeja Maznik)
  6. Špelce (kap.: Nataša Kubelj)
  7. Broline (kap.: Maja Metlar)
  8. Dajmedol (kap.: Petra Jakovac)
  9. ŠD Preserje (kap.: Katja Loboda)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir