Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2008 »

10.05.2008
Seznam prijavljenih ekip

Seznam prijavljenih ekip:

  1. Sirov Štrudelj (kap.: Mihaela Poglajen)
  2. Potonke (kap.: Tina Jerič)
  3. ŠD Banke Domžale (kap.: Andreja Blažič)
  4. HYPO (kap.: Simona Trojanšek)
  5. Sigi (kap.: Tadeja Maznik)
  6. Špelce (kap.: Nataša Kubelj)
  7. Broline (kap.: Maja Metlar)
  8. Dajmedol (kap.: Petra Jakovac)
  9. ŠD Preserje (kap.: Katja Loboda)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir