Domov:
|| Novice » Arhiv »

29.07.2008
Prenovljena spletna stran

Kot vidite je pred vami nova spletna stran Društva prijateljev športa. Na novo stran smo/bomo prenesli (skoraj) vso vsebino stare strani.

V kolikor boste na strani kaj pogrešali, nam to sporočite na naš elektronski naslov.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir