Domov:
|| Odbojkarska liga » 2008/2009 » Ekipe 08/09 »

20.08.2008
Klappa

Predstavitev ekipe Klappa


gasilska fotografija

gasilska fotografija

1. DEL LIGE
01. krog:
|: 16:00 :| ŠD Preserje [1] :[2] Klappa
|: 19:00 :| Avtoteka Montona [1] :[2] Klappa

02. krog:
|: 15:00 :| Klappa [0] : [2] Radolca

|: 17:00 :| Bortega [0] :[2] Klappa

03. krog:
|: 19:00 :| Klappa [0] : [2] Plesni studio Brus Li

|: 21:00 :| Klappa [1] : [2] Mix

04. krog:
|: 15:00 :| Klappa [1] : [2] Servetkarji

05. krog:
|: 20:00 :| Pšanc [2] :[0] Klappa

|: 22:00 :| Klappa [1] : [2] ŠD Preserje mladi

06. krog:
|: 18:00 :| Vzajemna [0] :[2] Klappa

|: 21:00 :| Kewdr Team [0] :[2] Klappa

2. DEL LIGE
07. krog:
|: 21:00 :| Klappa [2] : [1] Monokolo.si

|: 22:00 :| Klappa [2] : [0] Odtrganci
08. krog:
|: 16:00 :| Klappa [1] : [2] Tazadni

|: 18:00 :| Klappa [1] : [2] Ambrož Team

09. krog:
|: 19:00 :| Piskrčki [0] :[2] Klappa

|: 22:00 :| ŠD Povž [2] :[1] Klappa

10. krog:
|: 16:00 :| Teleport [2] :[0] Klappa

11. krog:
|: 16:00 :| Burin Yachting Club [2] :[1] Klappa

SEBINA DURAKOVIČ

SEBINA DURAKOVIČ
št. odigranih tekem: 16

DAVOR GOLOB

DAVOR GOLOB

št. odigranih tekem: 8

JAKA JEŠE

JAKA JEŠE

št. odigranih tekem: 10

FRANCI KRAMAR

FRANCI KRAMAR

št. odigranih tekem: 14

ANA POGAČAR

ANA POGAČAR

št. odigranih tekem: 13

JANEZ REPNIK
JANEZ REPNIK

št. odigranih tekem: 12

NADA SIMONETI

NADA SIMONETI
št. odigranih tekem: 7

MITJA ŠPUR

MITJA ŠPUR

št. odigranih tekem: 14

JAROŠ ŠTEKL

JAROŠ ŠTEKL

št. odigranih tekem: 7

MATEJA URH

MATEJA URH

št. odigranih tekem: 1

JURE WINDSCHNURER

JURE WINDSCHNURER

št. odigranih tekem: 18

TINE WINDSCHNURER
TINE WINDSCHNURER

št. odigranih tekem: 16

AJA ZORČIČ

AJA ZORČIČ
št. odigranih tekem: 8


kapetan: Jure Windschnurer


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.



Avto Car Avtoteka Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Harmonija Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mix MJ Team Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Pšanc Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com Tazadni Teleport Unikati uTabla Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir