Domov:
|| Odbojkarska liga » 2008/2009 » Pravila »

10.08.2008
PRIJAVA EKIPE za ligo 08/09

PRIJAVA EKIPE za odbojkarsko ligo 2008/2009:

 • V ekipi je za ligo lahko prijavljenih največ 15 igralcev in igralk. V vsaki ekipi mora biti prijavljena vsaj ena polnoletna oseba.
  Do 8. kroga tekmovanja lahko ekipe poljubno dopolnjujejo seznam igralcev. Po tem datumu nove prijave ne bodo več mogoče. Zamenjave igralcev in igralk med ligo niso dovoljene (velja tako za menjave med ekipami, kot tudi za zamenjave z zunanjimi osebami), kar posledično pomeni tudi, da odjava igralca ali igralke ni mogoča.
 • V ekipi ne sme biti igralcev oz. igralk, ki so v sezoni 2008/2009 registrirani za katerokoli ekipo pod okriljem OZS, razen igralcev in igralk letnik 1992 ali mlajših (razen če letos igrajo v 2. DOL ali višje). Poleg tega v ekipi ne sme biti:
  • igralcev, ki so po sezoni 04/05 igrali za katerokoli prvoligaško moško ekipo;
  • igralcev, ki so po sezoni 06/07 igrali za katerokoli drugo ali tretjeligaško ekipo;
  • igralk, ki so v sezoni 07/08 igrale za katerokoli letos prvoligaško žensko ekipo.
 • Za prijavo igralca ali igralke so obvezni naslednji podatki: ime in priimek, kraj bivanja, rojstni datum in fotografija.
 • Ekipe se morajo v ligo PRIJAVITI NAJKASNEJE DO 1. SEPTEMBRA 2008. Kasnejše prijave bomo dopuščali le izjemoma (tj. za zapolnitev igralnih mest). Ekipe, ki so v ligi nastopale že lansko leto, imajo prednostno pravico pred ostalimi ekipami (sicer pa velja, da kdor prej pride prej melje:).
 • Ob prijavi mora vsaka ekipa plačati AKONTACIJO v višini 50 EUR. Akontacija vplačana ob prijavi je nepovratna in bo upoštevana pri vplačilu prijavnine za celotno ligo. V kolikor si bo ekipa priskrbela sponzorja za svojo ekipo, lahko, po predhodnem dogovoru z organizatorjem, akontacijo poravna na alternativen način oz. do kasnejšega datuma.
 • Prijavljene ekipe oz. njihovi sponzorji morajo prijavnino poravnati do 1. oktobra 2008.
  Ekipe si igranje v ligi lahko zagotovijo na dva načina in sicer tako da:

  • plačajo prijavnino za igranje v ligi, ki znaša 350 EUR;
  • priskrbijo sponzorja za svojo ekipo, kar znaša 420 EUR (z DDV).
 • V ceno prijavnine je všteto:
  • igranje v rednem delu (vključno z najemom dvorane in vsemi materialnimi stroški organizacije),
  • honorarji za sodnike v rednem delu (za sojenje bodo skrbeli delegirani sodniki),
  • po 2 majici za vsakega igralca,
  • organizacija zaključnega turnirja.
<p>Generalni sponzor odbojkarske lige 2008/2009</p>

Generalni sponzor odbojkarske lige 2008/2009


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir