Domov:
|| Odbojkarska liga » 2008/2009 » Tekme »

27.09.2008
1. krog EL-TT odbojkarske lige 2008/2009

04.10.2008 ob 15:00

Picerija Hram Gorjan

Mikasa

Utrdba.eu

15:00 Rauch [2] : [1] Dajmedol
(sod.: Franci Kramar)
Milf 2 Milf [2] : [0] ŠD Povž
(sod.: Mirko Pogačar)
Isto Dobr [2] : [0] Tazadni
(sod.: Boštjan Poglajen)
16:00 ŠD Preserje [1] : [2] Klappa
(sod.: Dušan Vrečar)
Teleport [2] : [0] Piskrčki
(sod.: Mirko Pogačar)
Vzajemna [0] : [2] Kewdr Team
(sod.: Luka Podjed)
17:00 Dajmedol [2] : [1] Tazadni
(sod.: Špela Cizel)
Milf 2 Milf [0] : [2] Rauch
(sod.: David Jerič)
Isto Dobr [2] : [0] Monokolo.si
(sod.: Mirko Pogačar)
18:00 Burin Yachting Club [0] : [2] ŠD Povž
(sod.: Drago Ferko)
Teleport [2] : [0] Ambrož Team
(sod.: Tomi Kelert)
Pšanc [2] : [1] Vzajemna
(sod.: Dušan Vrečar)
19:00 Piskrčki [0] : [2] Otpisani
(sod.: Slavko Poglajen)
Avtoteka Montona [1] : [2] Klappa
(sod.: David Jerič)
ŠD Preserje [2] : [0] Kewdr Team
(sod.: Miha Koncilja)
20:00 Odtrganci [2] : [0] Monokolo.si
(sod.: Toni Cvetanovski)
Mix [0] : [2] Radolca
(sod.: Iztok Šarec)
Pšanc [0] : [2] Plesni studio Brus Li
(sod.: Dušan Vrečar)
21:00 Burin Yachting Club [1] : [2] Ambrož Team
(sod.: Slavko Poglajen)
Avtoteka Montona [2] : [0] ŠD Preserje mladi
(sod.: Drago Ferko)
Servetkarji [2] : [0] Bortega
(sod.: Matej Ahačič)
22:00 Odtrganci [0] : [2] Otpisani
(sod.: Toni Cvetanovski)
Mix [0] : [2] Plesni studio Brus Li
(sod.: Slavko Poglajen)
Servetkarji [2] : [1] Radolca
(sod.: Dušan Vrečar)
<p>Generalni sponzor odbojkarske lige 2008/2009</p>

Generalni sponzor odbojkarske lige 2008/2009

Picerija Hram Gorjan

Mikasa

Utrdba.eu

15:00 Rauch [2] : [1] Dajmedol
(sod.: Franci Kramar)
Milf 2 Milf [2] : [0] ŠD Povž
(sod.: Mirko Pogačar)
Isto Dobr [2] : [0] Tazadni
(sod.: Boštjan Poglajen)
16:00 ŠD Preserje [1] : [2] Klappa
(sod.: Dušan Vrečar)
Teleport [2] : [0] Piskrčki
(sod.: Mirko Pogačar)
Vzajemna [0] : [2] Kewdr Team
(sod.: Luka Podjed)
17:00 Dajmedol [2] : [1] Tazadni
(sod.: Špela Cizel)
Milf 2 Milf [0] : [2] Rauch
(sod.: David Jerič)
Isto Dobr [2] : [0] Monokolo.si
(sod.: Mirko Pogačar)
18:00 Burin Yachting Club [0] : [2] ŠD Povž
(sod.: Drago Ferko)
Teleport [2] : [0] Ambrož Team
(sod.: Tomi Kelert)
Pšanc [2] : [1] Vzajemna
(sod.: Dušan Vrečar)
19:00 Piskrčki [0] : [2] Otpisani
(sod.: Slavko Poglajen)
Avtoteka Montona [1] : [2] Klappa
(sod.: David Jerič)
ŠD Preserje [2] : [0] Kewdr Team
(sod.: Miha Koncilja)
20:00 Odtrganci [2] : [0] Monokolo.si
(sod.: Toni Cvetanovski)
Mix [0] : [2] Radolca
(sod.: Iztok Šarec)
Pšanc [0] : [2] Plesni studio Brus Li
(sod.: Dušan Vrečar)
21:00 Burin Yachting Club [1] : [2] Ambrož Team
(sod.: Slavko Poglajen)
Avtoteka Montona [2] : [0] ŠD Preserje mladi
(sod.: Drago Ferko)
Servetkarji [2] : [0] Bortega
(sod.: Matej Ahačič)
22:00 Odtrganci [0] : [2] Otpisani
(sod.: Toni Cvetanovski)
Mix [0] : [2] Plesni studio Brus Li
(sod.: Slavko Poglajen)
Servetkarji [2] : [1] Radolca
(sod.: Dušan Vrečar)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.



Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Harmonija Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mix MJ Team Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir