Domov:
|| Odbojkarska liga » 2008/2009 »
|| Odbojkarska liga » 2008/2009 » Splošne informacije »

03.09.2008
Kifeljci

Na uvodnem sestanku predstavnikov ekip (2. sep. 2008) so bili izvoljeni naslednji “Kifeljci”:

FERKO, DRAGO
Mix Drago Ferko
GRILC, UROŠ
Isto Dobr
Uroš Grilc
POGLAJEN, MIHAELA
Pšanc
Mihaela Poglajen
MOHAR, GREGA
Kewdr Team
Grega Mohar
PRIMOŽ MAHKOVEC
Otpisani
Primož Mahkovec
VREČAR, DUŠAN
Tazadni
Dušan Vrečar
POGLAJEN, BOŠTJAN
predstavnik DPŠja
Boštjan Poglajen

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir