Domov:
|| Odbojkarska liga » 2008/2009 »
|| Odbojkarska liga » 2008/2009 » Splošne informacije »

03.09.2008
Kifeljci

Na uvodnem sestanku predstavnikov ekip (2. sep. 2008) so bili izvoljeni naslednji “Kifeljci”:

FERKO, DRAGO
Mix Drago Ferko
GRILC, UROŠ
Isto Dobr
Uroš Grilc
POGLAJEN, MIHAELA
Pšanc
Mihaela Poglajen
MOHAR, GREGA
Kewdr Team
Grega Mohar
PRIMOŽ MAHKOVEC
Otpisani
Primož Mahkovec
VREČAR, DUŠAN
Tazadni
Dušan Vrečar
POGLAJEN, BOŠTJAN
predstavnik DPŠja
Boštjan Poglajen

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir