Domov:
|| Odbojkarska liga » 2008/2009 »
|| Odbojkarska liga » 2008/2009 » Splošne informacije »

03.09.2008
Kifeljci

Na uvodnem sestanku predstavnikov ekip (2. sep. 2008) so bili izvoljeni naslednji “Kifeljci”:

FERKO, DRAGO
Mix Drago Ferko
GRILC, UROŠ
Isto Dobr
Uroš Grilc
POGLAJEN, MIHAELA
Pšanc
Mihaela Poglajen
MOHAR, GREGA
Kewdr Team
Grega Mohar
PRIMOŽ MAHKOVEC
Otpisani
Primož Mahkovec
VREČAR, DUŠAN
Tazadni
Dušan Vrečar
POGLAJEN, BOŠTJAN
predstavnik DPŠja
Boštjan Poglajen

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir