Domov:
|| Odbojkarska liga » 2008/2009 » Splošne informacije »

08.09.2008
Predstavitve ekip in sponzorji

Pojavila so se vprašanja glede postavitve logotipov sponzorjev ob predstavitve ekip…

Logotipi sponzorjev in povezave na njihove spletne strani so možni le v kolikor si za igranje v ligi priskrbite sponzorja (420 EUR z DDV). V primeru da prijavnino poravnate z plačilom prijavnine na DPŠ (350 EUR) to žal ni mogoče.

Primer: Predstavitev ekipe Bortega

<p>Generalni sponzor odbojkarske lige 2008/2009</p>

Generalni sponzor odbojkarske lige 2008/2009


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir