Domov:
|| Odbojkarska liga » 2008/2009 » Splošne informacije »

08.09.2008
Predstavitve ekip in sponzorji

Pojavila so se vprašanja glede postavitve logotipov sponzorjev ob predstavitve ekip…

Logotipi sponzorjev in povezave na njihove spletne strani so možni le v kolikor si za igranje v ligi priskrbite sponzorja (420 EUR z DDV). V primeru da prijavnino poravnate z plačilom prijavnine na DPŠ (350 EUR) to žal ni mogoče.

Primer: Predstavitev ekipe Bortega

<p>Generalni sponzor odbojkarske lige 2008/2009</p>

Generalni sponzor odbojkarske lige 2008/2009


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir