Domov:
|| Odbojkarska liga » 2008/2009 » Splošne informacije »

08.09.2008
Predstavitve ekip in sponzorji

Pojavila so se vprašanja glede postavitve logotipov sponzorjev ob predstavitve ekip…

Logotipi sponzorjev in povezave na njihove spletne strani so možni le v kolikor si za igranje v ligi priskrbite sponzorja (420 EUR z DDV). V primeru da prijavnino poravnate z plačilom prijavnine na DPŠ (350 EUR) to žal ni mogoče.

Primer: Predstavitev ekipe Bortega

<p>Generalni sponzor odbojkarske lige 2008/2009</p>

Generalni sponzor odbojkarske lige 2008/2009


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir