Domov:
|| Odbojkarska liga » 2008/2009 » Sodniki »

03.09.2008
Prijava sodnikov za 2008/2009

V tekmovalni sezoni 2008/2009 nadaljujemo z dosedanjo prakso sojenja, ko sodijo delegirani sodniki.
Na kratko o sodnikih:

  • sodnik je lahko vsaka oseba stara vsaj 16 let (zaželeno je, da igra v kateri izmed ekip)
  • sodnik mora poznati odbojkarska pravila in pravila sojenja (za vse zainteresirane bomo pripravili seminar)
  • sodniki bodo delegirani glede na njihovo razpoložljivost
  • sodnikom bodo povrnjeni potni stroški v skladu z dogovorom z DPŠ (v povprečju cca. 6,00 EUR)

Seznam prijavljenih sodnikov: Boštjan Poglajen, Slavko Poglajen, Jure Pogačar, Jure Jerovšek, Miha Koncilja, Drago Ferko, Dušan Vrečar, Toni Cvetanovski, David Jerič, Matej Ahačič, Aleš Šarec, Iztok Šarec, Anton Pazlar, Franci Kramar, Tomi Kelert, Luka Podjed, Sebastjan Podbevšek, Roman Novak, Jaka Klemenčič…

Če bi rad-a sodil-a tekme in pri tem celo zaslužil-a, te vabimo, da izpolniš spodnji obrazec. O vseh podrobnostih te bomo potem obvestili preko podanih kontaktnih naslovov.

<p>Generalni sponzor odbojkarske lige 2008/2009</p>

Generalni sponzor odbojkarske lige 2008/2009

Ime in priimek:
Telefon:
E-pošta:

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir