Domov:
|| Odbojkarska liga » 2008/2009 » Sodniki »

03.09.2008
Prijava sodnikov za 2008/2009

V tekmovalni sezoni 2008/2009 nadaljujemo z dosedanjo prakso sojenja, ko sodijo delegirani sodniki.
Na kratko o sodnikih:

  • sodnik je lahko vsaka oseba stara vsaj 16 let (zaželeno je, da igra v kateri izmed ekip)
  • sodnik mora poznati odbojkarska pravila in pravila sojenja (za vse zainteresirane bomo pripravili seminar)
  • sodniki bodo delegirani glede na njihovo razpoložljivost
  • sodnikom bodo povrnjeni potni stroški v skladu z dogovorom z DPŠ (v povprečju cca. 6,00 EUR)

Seznam prijavljenih sodnikov: Boštjan Poglajen, Slavko Poglajen, Jure Pogačar, Jure Jerovšek, Miha Koncilja, Drago Ferko, Dušan Vrečar, Toni Cvetanovski, David Jerič, Matej Ahačič, Aleš Šarec, Iztok Šarec, Anton Pazlar, Franci Kramar, Tomi Kelert, Luka Podjed, Sebastjan Podbevšek, Roman Novak, Jaka Klemenčič…

Če bi rad-a sodil-a tekme in pri tem celo zaslužil-a, te vabimo, da izpolniš spodnji obrazec. O vseh podrobnostih te bomo potem obvestili preko podanih kontaktnih naslovov.

<p>Generalni sponzor odbojkarske lige 2008/2009</p>

Generalni sponzor odbojkarske lige 2008/2009

Ime in priimek:
Telefon:
E-pošta:

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir