Domov:
|| Novice » Arhiv »

02.09.2008
V letošnji ligi bo nastopilo 25 ekip

V rekreativni odbojkarski ligi 2008/2009 bo nastopilo 25 ekip.

Med ekipami, ki so se lani udeležile rekreativne lige bomo pogrešali ekipe:

  • Enter
  • MJ Team
  • Na juriš!
  • Zajlarji

Ligi se bosta pridružili dve novi ekipi:

  • Vzajemna (popolnoma nova ekipa)
  • Otpisani (polovica lanskega MIX-a)

Seznam in predstavitev ekip si lahko ogledate v rubriki Ekipe 08 /09.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir