Domov:
|| Novice » Arhiv »

02.09.2008
V letošnji ligi bo nastopilo 25 ekip

V rekreativni odbojkarski ligi 2008/2009 bo nastopilo 25 ekip.

Med ekipami, ki so se lani udeležile rekreativne lige bomo pogrešali ekipe:

  • Enter
  • MJ Team
  • Na juriš!
  • Zajlarji

Ligi se bosta pridružili dve novi ekipi:

  • Vzajemna (popolnoma nova ekipa)
  • Otpisani (polovica lanskega MIX-a)

Seznam in predstavitev ekip si lahko ogledate v rubriki Ekipe 08 /09.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir