Domov:
|| Novice » Arhiv »

02.09.2008
V letošnji ligi bo nastopilo 25 ekip

V rekreativni odbojkarski ligi 2008/2009 bo nastopilo 25 ekip.

Med ekipami, ki so se lani udeležile rekreativne lige bomo pogrešali ekipe:

  • Enter
  • MJ Team
  • Na juriš!
  • Zajlarji

Ligi se bosta pridružili dve novi ekipi:

  • Vzajemna (popolnoma nova ekipa)
  • Otpisani (polovica lanskega MIX-a)

Seznam in predstavitev ekip si lahko ogledate v rubriki Ekipe 08 /09.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir