Domov:
|| Odbojkarska liga » 2008/2009 » Tekme »

13.10.2008
2. krog EL-TT odbojkarske lige 2008/2009

18.10.2008 ob 15:00

Picerija Hram Gorjan

Mikasa

Utrdba.eu

15:00ŠD Preserje mladi
[1] : [2] Bortega

(sod.: Boštjan Poglajen)

Servetkarji
[2] : [0] Mix

(sod.: Tomi Kelert)

Klappa

[0] : [2] Radolca

(sod.: Toni Cvetanovski)

16:00Isto Dobr
[0] : [2] Dajmedol
(sod.: Matej Ahačič)
Burin Yachting Club
[0] : [2] Milf 2 Milf

(sod.: Aleš Šarec)

Otpisani
[2] : [0] Ambrož Team

(sod.: Iztok Šarec)

17:00Bortega
[0] : [2] Klappa

(sod.: Dušan Vrečar)

ŠD Preserje mladi

[2] : [1] Radolca

(sod.: Sebastjan Podbevšek)

Servetkarji
[2] : [0] Plesni studio Brus Li
(sod.: Drago Ferko)
18:00Piskrčki
[2] : [1] Tazadni

(sod.: Toni Cvetanovski)

Milf 2 Milf
[2] : [1] Isto Dobr

(sod.: Aleš Šarec)

Pšanc

[1] : [2] Mix

(sod.: Iztok Šarec)

19:00Ambrož Team
[2] : [0] Monokolo.si
(sod.: Mirko Pogačar)
Burin Yachting Club
[0] : [2] Rauch

(sod.: Jure Jerovšek)

Odtrganci
[0] : [2] Dajmedol

(sod.: Jure Pogačar)

20:00Avtoteka Montona
[0] : [2] Vzajemna

(sod.: Luka Podjed)

Otpisani

[2] : [0] ŠD Povž

(sod.: Anton Pazlar)

Pšanc
[0] : [2] ŠD Preserje
(sod.: David Jerič)
21:00Odtrganci
[2] : [1] Tazadni

(sod.: Mirko Pogačar)

Piskrčki
[2] : [0] Monokolo.si

(sod.: Špela Cizel)

Teleport

[0] : [2] Rauch

(sod.: Slavko Poglajen)

22:00ŠD Preserje
[2] : [0] Vzajemna
(sod.: Mirko Pogačar)
Avtoteka Montona
[0] : [2] Kewdr Team

(sod.: Dušan Vrečar)

Teleport
[2] : [1] ŠD Povž

(sod.: Sebastjan Podbevšek)


18.10.2008 ob 15:00

Picerija Hram Gorjan

Mikasa

Utrdba.eu

15:00ŠD Preserje mladi [1] : [2] Bortega

(sod.: Boštjan Poglajen)

Servetkarji [2] : [0] Mix

(sod.: Tomi Kelert)

Klappa [0] : [2] Radolca

(sod.: Toni Cvetanovski)

16:00Isto Dobr [0] : [2] Dajmedol

(sod.: Matej Ahačič)

Burin Yachting Club [0] : [2] Milf 2 Milf
(sod.: Aleš Šarec)
Otpisani [2] : [0] Ambrož Team

(sod.: Iztok Šarec)

17:00Bortega [0] : [2] Klappa

(sod.: Dušan Vrečar)

ŠD Preserje mladi [2] : [1] Radolca

(sod.: Sebastjan Podbevšek)

Servetkarji [2] : [0] Plesni studio Brus Li

(sod.: Drago Ferko)

18:00Piskrčki [2] : [1] Tazadni
(sod.: Toni Cvetanovski)
Milf 2 Milf [2] : [1] Isto Dobr

(sod.: Aleš Šarec)

Pšanc [1] : [2] Mix
(sod.: Iztok Šarec)
19:00Ambrož Team [2] : [0] Monokolo.si

(sod.: Mirko Pogačar)

Burin Yachting Club [0] : [2] Rauch

(sod.: Jure Jerovšek)

Odtrganci [0] : [2] Dajmedol

(sod.: Jure Pogačar)

20:00Avtoteka Montona [0] : [2] Vzajemna

(sod.: Luka Podjed)

Otpisani [2] : [0] ŠD Povž
(sod.: Anton Pazlar)
Pšanc [0] : [2] ŠD Preserje

(sod.: David Jerič)

21:00Odtrganci [2] : [1] Tazadni

(sod.: Mirko Pogačar)

Piskrčki [2] : [0] Monokolo.si

(sod.: Špela Cizel)

Teleport [0] : [2] Rauch

(sod.: Slavko Poglajen)

22:00ŠD Preserje [2] : [0] Vzajemna
(sod.: Mirko Pogačar)
Avtoteka Montona [0] : [2] Kewdr Team

(sod.: Dušan Vrečar)

Teleport [2] : [1] ŠD Povž
(sod.: Sebastjan Podbevšek)
<p>Generalni sponzor odbojkarske lige 2008/2009</p>

Generalni sponzor odbojkarske lige 2008/2009


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.



Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir