Domov:
|| Odbojkarska liga » 2008/2009 » Tekme »

03.10.2008
E-Zapisnik

V letošnji EL-TT odbojkarski ligi 2008/2009 uvajamo e-zapisnik.

Naloga kapetana ekipe je, da prijavi igralce, ki nastopajo na posamezni tekmi (igralec ali igralka mora biti ob igrišču). Dokler ne bomo opazili zlorab sistema, bo e-zapisnik ostal preprost za uporabo (če bo potreba pa lahko delo zakompliciramo s kakšnimi kodami, gesli, dvojnim preverjanjem…).

Navodila za uporabo e-zapisnika si lahko ogledate v tem PDFju: e-zapisnik

V dvorani je možen brezplačen WLAN (Wi-Fi) dostop do spletne strani društva!

Ekipe ne pozabite, da je pogoj za igranje na finalu obvezna udeležba na vsaj petih tekmah.
Sodniki pa pazite, da ekipe ne bodo prijavljale igralcev, ki jih ni na “licenci” ali na igrišču.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir