Domov:
|| Odbojkarska liga » 2008/2009 » Tekme »

03.10.2008
E-Zapisnik

V letošnji EL-TT odbojkarski ligi 2008/2009 uvajamo e-zapisnik.

Naloga kapetana ekipe je, da prijavi igralce, ki nastopajo na posamezni tekmi (igralec ali igralka mora biti ob igrišču). Dokler ne bomo opazili zlorab sistema, bo e-zapisnik ostal preprost za uporabo (če bo potreba pa lahko delo zakompliciramo s kakšnimi kodami, gesli, dvojnim preverjanjem…).

Navodila za uporabo e-zapisnika si lahko ogledate v tem PDFju: e-zapisnik

V dvorani je možen brezplačen WLAN (Wi-Fi) dostop do spletne strani društva!

Ekipe ne pozabite, da je pogoj za igranje na finalu obvezna udeležba na vsaj petih tekmah.
Sodniki pa pazite, da ekipe ne bodo prijavljale igralcev, ki jih ni na “licenci” ali na igrišču.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir