Domov:
|| Odbojkarska liga » 2008/2009 » Tekme »

03.10.2008
E-Zapisnik

V letošnji EL-TT odbojkarski ligi 2008/2009 uvajamo e-zapisnik.

Naloga kapetana ekipe je, da prijavi igralce, ki nastopajo na posamezni tekmi (igralec ali igralka mora biti ob igrišču). Dokler ne bomo opazili zlorab sistema, bo e-zapisnik ostal preprost za uporabo (če bo potreba pa lahko delo zakompliciramo s kakšnimi kodami, gesli, dvojnim preverjanjem…).

Navodila za uporabo e-zapisnika si lahko ogledate v tem PDFju: e-zapisnik

V dvorani je možen brezplačen WLAN (Wi-Fi) dostop do spletne strani društva!

Ekipe ne pozabite, da je pogoj za igranje na finalu obvezna udeležba na vsaj petih tekmah.
Sodniki pa pazite, da ekipe ne bodo prijavljale igralcev, ki jih ni na “licenci” ali na igrišču.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir