Domov:
|| Odbojkarska liga » 2008/2009 » Tekme »

30.11.2008
5. krog EL-TT odbojkarske lige 2008/2009

06.12.2008 ob 15:00

 

Picerija Hram Gorjan

Mikasa

Utrdba.eu

15:00

Plesni studio Brus Li
[1] : [2] Avtoteka Montona

(sod.: David Jerič)

Mix

[0] : [2] ŠD Preserje

(sod.: Slavko Poglajen)

Ambrož Team
[2] : [0] Piskrčki

(sod.: Boštjan Poglajen)

16:00 Monokolo.si
[0] : [2] Teleport

(sod.: Drago Ferko)
ŠD Povž
[0] : [2] Odtrganci

(sod.: Matej Ahačič)
Radolca

[2] : [1] Bortega

(sod.: Toni Cvetanovski)

17:00 ŠD Povž
[0] : [2] Piskrčki

(sod.: Slavko Poglajen)

Mix
[0] : [2] Avtoteka Montona

(sod.: David Jerič)
Plesni studio Brus Li
[2] : [0] ŠD Preserje

(sod.: Roman Novak)
18:00

Monokolo.si
[0] : [2] Otpisani

(sod.: Iztok Šarec)

Milf 2 Milf

[2] : [0] Ambrož Team

(sod.: Drago Ferko)

Pšanc
[0] : [2] Bortega

(sod.: Jaka Klemenčič)

19:00 Vzajemna
[0] : [2] Servetkarji

(sod.: Bernard Bezek)
Dajmedol
[2] : [0] Burin Yachting Club

(sod.: Tomi Kelert)
Tazadni

[2] : [1] Teleport

(sod.: Boštjan Poglajen)

20:00 Kewdr Team
[2] : [1] ŠD Preserje mladi

(sod.: Dušan Vrečar)

Rauch
[2] : [0] Odtrganci

(sod.: Tomi Kelert)
Pšanc
[2] : [0] Klappa

(sod.: Jaka Klemenčič)
21:00

Tazadni
[0] : [2] Burin Yachting Club

(sod.: Anton Pazlar)

Dajmedol

[2] : [0] Milf 2 Milf

(sod.: zunanja sodnica)

Isto Dobr
[2] : [1] Otpisani

(sod.: Aleš Šarec)

22:00 Rauch
[2] : [0] Isto Dobr

(sod.: Dušan Vrečar)
Klappa
[1] : [2] ŠD Preserje mladi

(sod.: zunanja sodnica)
Kewdr Team

[0] : [2] Servetkarji

(sod.: Drago Ferko)

<p>Generalni sponzor odbojkarske lige 2008/2009</p>

Generalni sponzor odbojkarske lige 2008/2009


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.



Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Harmonija Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mix MJ Team Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir