Domov:
|| Novice » Arhiv »

01.11.2008
DPŠportno letovanje (poletje 2009)

DPŠ bo predvidoma v juliju 2009 organiziral prvo “DPŠportno letovanje”, ki bi se ga lahko udeležili člani društva in udeleženci EL-TT odbojkarske lige 2008/2009.

Glavni poudarki letovanja bodo predvidoma (o podrobnostih bi se prej dogovorili) na:

  • igranju odbojke na mivki;
  • pestri izbiri drugih športih aktivnosti;
  • družabnih igrah tekmovalnega (igre brez meja) in družabnega (npr. kartanje) značaja;
  • druženju kar tako.

Enotedensko letovanje se bo odvijalo na morju (predvidoma nekje v Istri) ali v slovenskih “hribih” (npr. Tolmin). Pri izbiri namestitve izbiramo med namestitvami s samostojnimi enotami (ena družina/par na sobo) in med namestitvami v počitniških domovih (sobe za 6-8 oseb), ki bi bili seveda precej cenejša opcija. V vsakem primeru bodo izbrane namestitve primerne za plitke žepe, saj bo poudarek na dogajanju izven sob.

Letovanje bo namenjeno družinam, parom in posameznikom, ne bo pa namenjeno otrokom brez spremstva (po dogovoru lahko priskrbimo eno ali dve varuški, ki pa bi za otroke skrbeli po dogovoru s starši – da se bodo lahko le-ti v miru posvetili športu).

Objavljamo anketo kjer nas zanima vaše mnenje, zato vas prosimo za čimbolj številčno glasovanje (od tega bo močno odvisna naša izbira destinacije). Na voljo so vam naslednje opcije:

  • morje – sobe = samostojne sobe za malo večjo intimo in neodvisnost (hotel, bungalov, apartma);
  • morje – skupinsko = cenovno ugodnejša namestitev v skupinskih sobah (nekje 6-8 oseb);
  • hribi – sobe = samostojne sobe za malo večjo intimo in neodvisnost (hotel, bungalov, apartma);
  • hribi – skupinsko = cenovno ugodnejša namestitev v skupinskih sobah (nekje 6-8 oseb);
  • kaj drugega = če vas športno letovanje zanima, a ne v takšni obliki
  • me ne zanima = če vas športno letovanje ne zanima

[poll id=”1“]


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir