Domov:
|| Novice » Arhiv »

19.12.2008
Novoletni turnir v Kamniku

Vse, ki v tem prednovoletnem času pogrešate odbojko v Komendi, Športna zveza Kamnika vabi na novoletni turnir v odbojki…

  • Kje: Telovadnica pri ŠZ Kamnik, Kajuhova 12
  • Kdaj: PETEK, 26.12.2008, od 10.00 dalje
  • Kdo: Neregistrirani igralci odbojke
  • Žreb: 25.12.2008, ob 18.00 v Sport Caffe
  • Prijavnina: 40 eur
  • Nagrade: Pokali in denarne nagrade
  • Prijave: sz.kamnik@gmail.com
  • Inf.: 041/760-469 – Cico1.

V žrebu bodo sodelovale ekipe, ki bodo prisotne na žrebu oz. bodo poravnale prijavnino do žreba!


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir