Domov:
|| Novice » Arhiv »

19.12.2008
Novoletni turnir v Kamniku

Vse, ki v tem prednovoletnem času pogrešate odbojko v Komendi, Športna zveza Kamnika vabi na novoletni turnir v odbojki…

  • Kje: Telovadnica pri ŠZ Kamnik, Kajuhova 12
  • Kdaj: PETEK, 26.12.2008, od 10.00 dalje
  • Kdo: Neregistrirani igralci odbojke
  • Žreb: 25.12.2008, ob 18.00 v Sport Caffe
  • Prijavnina: 40 eur
  • Nagrade: Pokali in denarne nagrade
  • Prijave: sz.kamnik@gmail.com
  • Inf.: 041/760-469 – Cico1.

V žrebu bodo sodelovale ekipe, ki bodo prisotne na žrebu oz. bodo poravnale prijavnino do žreba!


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir