Domov:
|| Novice » Arhiv »

19.12.2008
Novoletni turnir v Kamniku

Vse, ki v tem prednovoletnem času pogrešate odbojko v Komendi, Športna zveza Kamnika vabi na novoletni turnir v odbojki…

  • Kje: Telovadnica pri ŠZ Kamnik, Kajuhova 12
  • Kdaj: PETEK, 26.12.2008, od 10.00 dalje
  • Kdo: Neregistrirani igralci odbojke
  • Žreb: 25.12.2008, ob 18.00 v Sport Caffe
  • Prijavnina: 40 eur
  • Nagrade: Pokali in denarne nagrade
  • Prijave: sz.kamnik@gmail.com
  • Inf.: 041/760-469 – Cico1.

V žrebu bodo sodelovale ekipe, ki bodo prisotne na žrebu oz. bodo poravnale prijavnino do žreba!


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir