Domov:
|| Odbojkarska liga » 2008/2009 » Tekme »

16.03.2009
9. krog EL-TT odbojkarske lige 2008/2009

21.03.2009 ob 15:00

 

Picerija Hram Gorjan

Mikasa

Utrdba.eu

15:00 Isto Dobr
[2] : [0] Plesni studio Brus Li

(sod.: Drago Ferko)
Rauch
[1] : [2] Avtoteka Montona

(sod.: Mirko Pogačar)
Vzajemna

[0] : [2] Teleport

(sod.: Boštjan Poglajen)

16:00 Burin Yachting Club
[2] : [0] Mix

(sod.: David Jerič)

Milf 2 Milf
[0] : [2] Servetkarji

(sod.: Slavko Poglajen)
Rauch
[0] : [2] Dajmedol

(sod.: Toni Cvetanovski)
17:00

Isto Dobr
[0] : [2] Avtoteka Montona

(sod.: Iztok Šarec)

ŠD Preserje

[0] : [2] Teleport

(sod.: Tomi Kelert)

Vzajemna
[0] : [2] Ambrož Team

(sod.: Anton Pazlar)

18:00 Plesni studio Brus Li
[1] : [2] Servetkarji

(sod.: Drago Ferko)
Dajmedol
[0] : [2] Otpisani

(sod.: Tomi Kelert)
Odtrganci

[0] : [2] Pšanc

(sod.: Toni Cvetanovski)

19:00 Piskrčki
[0] : [2] Klappa

(sod.: Toni Cvetanovski)

Monokolo.si
[2] : [1] Kewdr Team

(sod.: Slavko Poglajen)
Milf 2 Milf
[2] : [1] Radolca

(sod.: Drago Ferko)
20:00

Tazadni
[2] : [1] Bortega

(sod.: zunanji sodnik)

ŠD Povž

[2] : [1] Mix

(sod.: Mirko Pogačar)

Ambrož Team
[2] : [0] Pšanc

(sod.: zunanji sodnik)

21:00 Piskrčki
[1] : [2] ŠD Preserje mladi

(sod.: Dušan Vrečar)
Monokolo.si
[0] : [2] ŠD Preserje

(sod.: Luka Podjed)
Otpisani

[2] : [0] Radolca

(sod.: Drago Ferko)

22:00 Odtrganci
[1] : [2] Bortega

(sod.: Drago Ferko)

Tazadni
[2] : [1] Kewdr Team

(sod.: Toni Cvetanovski)
ŠD Povž
[2] : [1] Klappa

(sod.: Slavko Poglajen)
<p>Generalni sponzor odbojkarske lige 2008/2009</p>

Generalni sponzor odbojkarske lige 2008/2009


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.



Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Harmonija Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mix MJ Team Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir