Domov:
|| Novice » Arhiv »

25.03.2009
Sejem v Komendi

4. aprila, ko poteka 10. krog EL-TT odbojkarske lige 2008/2009, se bo v Komendi odvijal kmetijski sejem.

Zaradi sejma bodo v Komendi “izredne razmere”, kar pomeni da bodo ceste v prvih terminih lige možno “zabasane” in zato VSEM EKIPAM SVETUJEMO, da se NA TEKMO ODPRAVIJO VSAJ 30 MIN. PREJ kot ponavadi.

Težave bodo tudi s parkiranjem. Okoli dvorane naj bi bilo rezervirano za nas, okoli šole in na pločnikih pa parkiranja ne bodo pustili oz. bo že vse zaparkirano. VSEM EKIPAM SVETUJEMO, da probajo zoptimizirat prihode v Komendo na ČIM MANJ AVTOMOBILOV (lahko se dobite npr. v Vodicah, Mengšu, na Križu in se potem do Komende pripeljete s čim manj avtomobili).

Zahvaljujemo se vam za razumevanje,
Društvo Prijateljev Športa


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir