Domov:
|| Novice » Arhiv »

25.03.2009
Sejem v Komendi

4. aprila, ko poteka 10. krog EL-TT odbojkarske lige 2008/2009, se bo v Komendi odvijal kmetijski sejem.

Zaradi sejma bodo v Komendi “izredne razmere”, kar pomeni da bodo ceste v prvih terminih lige možno “zabasane” in zato VSEM EKIPAM SVETUJEMO, da se NA TEKMO ODPRAVIJO VSAJ 30 MIN. PREJ kot ponavadi.

Težave bodo tudi s parkiranjem. Okoli dvorane naj bi bilo rezervirano za nas, okoli šole in na pločnikih pa parkiranja ne bodo pustili oz. bo že vse zaparkirano. VSEM EKIPAM SVETUJEMO, da probajo zoptimizirat prihode v Komendo na ČIM MANJ AVTOMOBILOV (lahko se dobite npr. v Vodicah, Mengšu, na Križu in se potem do Komende pripeljete s čim manj avtomobili).

Zahvaljujemo se vam za razumevanje,
Društvo Prijateljev Športa


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir