Domov:
|| Odbojkarska liga » 2008/2009 » Tekme »

19.04.2009
Finale EL-TT odbojkarske lige 2008/2009

18.04.2009 ob 16:00 in 25.04.2009 ob 11:30

 

Picerija Hram Gorjan

Mikasa

Utrdba.eu

1. DEL

18:30 tekma 1 (A1:B7)
Otpisani
[2] : [0] Burin Yachting Club

(sod.: Franci Kramar)

tekma 2 (A8:A9)
Radolca
[2] : [0] Milf 2 Milf

(sod.: ni na seznamu)
tekma 3 (A5:B3)
Servetkarji
[2] : [0] ŠD Preserje

(sod.: Dušan Vrečar)
19:30

tekma 4 (A4:B4)
Rauch
[2] : [0] Bortega

(sod.: Drago Ferko)

tekma 5 (A3:B5)

Avtoteka Montona
[2] : [1] ŠD Preserje mladi

(sod.: Jaka Klemenčič)

tekma 6 (A6:B2)
Isto Dobr

[2] : [0] Ambrož Team

(sod.: Dušan Vrečar)

20:30 tekma 7 (A7:B1)
Plesni studio Brus Li

[2] : [0] Teleport

(sod.: Drago Ferko)

tekma 8 (A2:B6)
Dajmedol
[2] : [0] Kewdr Team

(sod.: Boštjan Poglajen)

tekma 9 (Z1:Z2)
Otpisani
[1] : [2] Radolca

(sod.: Dušan Vrečar)
21:30 tekma 10 (Z3:Z4)
Servetkarji
[1] : [2] Rauch

(sod.: Drago Ferko)
tekma 11 (Z5:Z6)
Avtoteka Montona
[2] : [1] Isto Dobr

(sod.: Boštjan Poglajen)

tekma 12 (Z7:Z8)
Plesni studio Brus Li
[2] : [1] Dajmedol

(sod.: Dušan Vrečar)

2. DEL

11:30

tekma 16 (P7:P8)
Teleport
[2] : [0] Kewdr Team

(sod.: Boštjan Poglajen)

tekma 13 (P1:P2)

Burin Yachting Club
[2] : [0] Milf 2 Milf

(sod.: Boštjan Poglajen)

tekma 15 (P5:P6)
ŠD Preserje mladi

[0] : [2] Ambrož Team

(sod.: Jaka Klemenčič)

12:30 tekma 20 (P9:Z16)
Otpisani

[2] : [0] Teleport

(sod.: Boštjan Poglajen)

tekma 17 (P11:Z13)
Isto Dobr
[2] : [0] Burin Yachting Club

(sod.: Jaka Klemenčič)

tekma 14 (P3:P4)
ŠD Preserje
[1] : [2] Bortega

(sod.: Dušan Vrečar)
13:30 tekma 21 (Z9:Z10)
Radolca
[0] : [2] Rauch

(sod.: Boštjan Poglajen)
tekma 19 (P10:Z15)
Servetkarji
[2] : [1] Ambrož Team

(sod.: Jaka Klemenčič)

tekma 18 (P12:Z14)
Dajmedol
[2] : [0] Bortega

(sod.: Dušan Vrečar)

14:45

tekma 22 (Z11:Z12)
Avtoteka Montona
[0] : [2] Plesni studio Brus Li

(sod.: Boštjan Poglajen)

tekma 24 (Z19:Z20)

Servetkarji
[0] : [2] Otpisani

(sod.: Jaka Klemenčič)

tekma 23 (Z17:Z18)
Isto Dobr

[1] : [2] Dajmedol

(sod.: Dušan Vrečar)

16:15 tekma 25 (Z23:P22)
Dajmedol

[2] : [0] Avtoteka Montona

(sod.: ni na seznamu)

  tekma 26 (Z24:P21)
Otpisani

[2] : [0] Radolca

(sod.: ni na seznamu)

17:45 tekma 27 (Z21:Z25)
Rauch

[0] : [2] Dajmedol

(sod.: ni na seznamu)

« polfinale » tekma 28 (Z22:Z26)

Plesni studio Brus Li
[1] : [2] Otpisani

(sod.: ni na seznamu)

19:00tekma za 3. mesto »

tekma 29 (P27:P28)
Rauch
[0] : [2] Plesni studio Brus Li

(sod.: ni na seznamu)

20:00tekma za 1. mesto » tekma 30 (Z27:Z28)
Dajmedol
[0] : [2] Otpisani

(sod.: ni na seznamu)
<p>Generalni sponzor odbojkarske lige 2008/2009</p>

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.



Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir