Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2009 »

01.05.2009
Prijava ekip na ženski turnir

Ženski odbojkarski turnir v dvoranski odbojki za pokal Komende, ki bo 16. maja 2009, se bo začel ob 14:00 v ŠD Komenda.

Povzetek pravil (pred prijavo si obvezno preberite tekmovalna pravila):

  • rok za prijavo je 13. maj 2009
  • prijavnina za turnir znaša 25,00 EUR
  • v ekipi je lahko od 5 do 10 igralk (prijavite jih lahko več, na turnirju pa naj bi jih igralo največ 10)

Morebitne spremembe v postavi nam lahko do 15.05.2009 pošljete na info@drustvo-dps.si.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir