Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2009 »

01.05.2009
Prijava ekip na ženski turnir

Ženski odbojkarski turnir v dvoranski odbojki za pokal Komende, ki bo 16. maja 2009, se bo začel ob 14:00 v ŠD Komenda.

Povzetek pravil (pred prijavo si obvezno preberite tekmovalna pravila):

  • rok za prijavo je 13. maj 2009
  • prijavnina za turnir znaša 25,00 EUR
  • v ekipi je lahko od 5 do 10 igralk (prijavite jih lahko več, na turnirju pa naj bi jih igralo največ 10)

Morebitne spremembe v postavi nam lahko do 15.05.2009 pošljete na info@drustvo-dps.si.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir