Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2009 »

12.05.2009
Sestanek kapetank in žreb

Sestanek kapetank in žreb ekip (ko se dogovorimo kakšen bo sistem) bo v sredo (13.5.2009) ob 19:00 v ŠD Komenda.

Na sestanku bomo dorekli sistem turnirja, izvedli žreb ekip (če bo potrebno) in pregledali tekoče zadeve.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir