Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2009 »

12.05.2009
Seznam prijavljenih ekip

Seznam prijavljenih ekip:

  1. Sirov Štrudelj (kap.: Mihaela Poglajen)
  2. Monokolo.si (kap.: Petra Jakovac)
  3. ŠD Preserje (kap.: Katja Loboda)
  4. UniCredit Bank (kap.: Nataša Simčič)
  5. Potepinke (kap.: Andreja Blažič)
  6. PUPE (kap.: Katarina Vraber)
  7. Broline (kap.: Maja Metlar)
  8. Potonke (kap. Brigita Furlan)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Harmonija Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mix MJ Team Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir