Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2009 »

12.05.2009
Seznam prijavljenih ekip

Seznam prijavljenih ekip:

  1. Sirov Štrudelj (kap.: Mihaela Poglajen)
  2. Monokolo.si (kap.: Petra Jakovac)
  3. ŠD Preserje (kap.: Katja Loboda)
  4. UniCredit Bank (kap.: Nataša Simčič)
  5. Potepinke (kap.: Andreja Blažič)
  6. PUPE (kap.: Katarina Vraber)
  7. Broline (kap.: Maja Metlar)
  8. Potonke (kap. Brigita Furlan)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir