Domov:
|| Odbojkarska liga » 2009/2010 »

26.08.2009
Kifeljci

Na uvodnem sestanku predstavnikov ekip (26. avg. 2009) so bili izvoljeni naslednji “Kifeljci”:

FERKO, DRAGO
Mix Drago Ferko
LUTAR, BOŠTJAN
Rauch
BOŠTJAN LUTAR
STEPIŠNIK, TINA
Šalabajski
TINA STEPIŠNIK
KOBE, MAJ
ŠD Povž
MAJ KOBE
MAHKOVEC, PRIMOŽ
*tpisani
Primož Mahkovec
VREČAR, DUŠAN
Tazadni
Dušan Vrečar
POGLAJEN, BOŠTJAN
predstavnik DPŠja
Boštjan Poglajen

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir