Domov:
|| Odbojkarska liga » 2009/2010 »

26.08.2009
Kifeljci

Na uvodnem sestanku predstavnikov ekip (26. avg. 2009) so bili izvoljeni naslednji “Kifeljci”:

FERKO, DRAGO
Mix Drago Ferko
LUTAR, BOŠTJAN
Rauch
BOŠTJAN LUTAR
STEPIŠNIK, TINA
Šalabajski
TINA STEPIŠNIK
KOBE, MAJ
ŠD Povž
MAJ KOBE
MAHKOVEC, PRIMOŽ
*tpisani
Primož Mahkovec
VREČAR, DUŠAN
Tazadni
Dušan Vrečar
POGLAJEN, BOŠTJAN
predstavnik DPŠja
Boštjan Poglajen

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir