Domov:
|| Odbojkarska liga » 2009/2010 »

26.08.2009
Kifeljci

Na uvodnem sestanku predstavnikov ekip (26. avg. 2009) so bili izvoljeni naslednji “Kifeljci”:

FERKO, DRAGO
Mix Drago Ferko
LUTAR, BOŠTJAN
Rauch
BOŠTJAN LUTAR
STEPIŠNIK, TINA
Šalabajski
TINA STEPIŠNIK
KOBE, MAJ
ŠD Povž
MAJ KOBE
MAHKOVEC, PRIMOŽ
*tpisani
Primož Mahkovec
VREČAR, DUŠAN
Tazadni
Dušan Vrečar
POGLAJEN, BOŠTJAN
predstavnik DPŠja
Boštjan Poglajen

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir