Domov:
|| Odbojkarska liga » 2009/2010 » Ekipe 09/10 »

18.09.2009
PŠANC

Predstavitev ekipe Pšanc

1. DEL LIGE
01. krog:
|: 18:00 :| Isto Dobr [2] :
[0] Pšanc
|: 20:00 :| ŠD Preserje mladi [2] :
[0] Pšanc

02. krog:
|: 20:00 :| Tazadni [2] :
[0] Pšanc

03. krog:
|: 18:00 :| Vzajemna [0] :
[2] Pšanc

|: 20:00 :| Klappa [2] :
[0] Pšanc

04. krog:
|: 18:00 :| Požigawci [0] :
[2] Pšanc

|: 20:00 :| Pšanc [2] :
[0] ŠD Povž

05. krog:
|: 18:00 :| Pšanc [0] :
[2] Dajmedol

|: 20:00 :| Pšanc [1] :
[2] Mobystyle

06. krog:
|: 18:00 :| Pšanc [1] :
[2] Bortega

|: 22:00 :| Pšanc [2] :
[0] Servetkarji

07. krog:
|: 19:00 :| Pšanc [0] :
[2] Otpisani

2. DEL LIGE
08. krog:
|: 18:00 :| Pšanc [0] :
[2] Monokolo.si
(19:25 • 23:25)
|: 20:00 :| Pšanc [1] :
[2] Gostilnica Izba
(18:25 • 26:24 • 8:15)

09. krog:
|: 20:00 :| Šalabajski [2] :
[0] Pšanc
(25:19 • 25:15)

10. krog:
|: 18:00 :| Avtoteka Montona [2] :
[0] Pšanc
(25:19 • 25:11)

|: 20:00 :| Pšanc [0] :
[2] Teleport
(12:25 • 10:25)

11. krog:
|: 18:00 :| Mix [0] :
[2] Pšanc
(0:25 • 0:25)

|: 20:00 :| Debitel [2] :
[0] Pšanc
(25:14 • 25:15)

12. krog:
|: 17:00 :| Piskrčki [0] :
[2] Pšanc
(10:25 • 19:25)

BORIS GANTAR

BORIS GANTAR
št. odigranih tekem: 2

RUDI JERAJ

RUDI JERAJ

št. odigranih tekem: 13

JURE JEROVŠEK

JURE JEROVŠEK

št. odigranih tekem: 13

PATRICIJA KERN

PATRICIJA KERN

št. odigranih tekem: 10

MIHA KONCILIJA

MIHA KONCILIJA

št. odigranih tekem: 3

VLASTA LAMPE
VLASTA LAMPE

št. odigranih tekem: 0

TADEJA LONČAR

TADEJA LONČAR
št. odigranih tekem: 6

FRANCI PETRIČ

FRANCI PETRIČ

št. odigranih tekem: 18

JURE POGAČAR

JURE POGAČAR

št. odigranih tekem: 16

MARJETA POGAČAR

MARJETA POGAČAR

št. odigranih tekem: 10

TINA POGAČNIK

TINA POGAČNIK

št. odigranih tekem: 15

BOŠTJAN POGLAJEN
BOŠTJAN POGLAJEN

št. odigranih tekem: 18

MIHAELA POGLAJEN

MIHAELA POGLAJEN
št. odigranih tekem: 11

SLAVKO POGLAJEN

SLAVKO POGLAJEN

št. odigranih tekem: 12

TEJA POJE

TEJA POJE

št. odigranih tekem: 17


Okvirna lokacija igralcev ekipe Pšanc:


ekipa PŠANC

kapetanka: Mihaela PoglajenEkipa DPŠ


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.



Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Harmonija Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mix MJ Team Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir