Domov:
|| Novice » Arhiv »

07.09.2009
Seminar o odbojkarskih pravilih

Društvo odbojkarskih sodnikov Ljubljana bo 13. septembra ob 9:00 v Kamniku (Ljubljanska 1 – stari zdravstveni dom) organiziralo seminar o odbojkarskih pravilih s poudarkom na novih pravilih (dotik mreže, prestop, libero…).

Za člane DPŠ in udeležence Odbojkarske lige 2009/2010 je udeležba brezplačna in toplo priporočljiva. Vsi zainteresirani se prijavite na naš e-naslov: info@drustvo-dps.si.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Adut Avto Car Bortega Burin Yachting Club Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Extreme Team Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Harmonija Hotline Isto dobr Kifeljci Klappa Konkurenca Lajthaus Logistika Sluga Mix MJ Team Odtrganci OKEJ Otpisani Piskrčki Pod Skalco Pšanc Rauch Rondo Cafee Radomlje RŠD Lek Servetkarji sodnik Spletni-dom.com Spletni-streznik.com Tazadni Teleport TVD Partizan Unikati Vzajemna Zajlarke Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje