Domov:
|| Novice » Arhiv »

07.09.2009
Seminar o odbojkarskih pravilih

Društvo odbojkarskih sodnikov Ljubljana bo 13. septembra ob 9:00 v Kamniku (Ljubljanska 1 – stari zdravstveni dom) organiziralo seminar o odbojkarskih pravilih s poudarkom na novih pravilih (dotik mreže, prestop, libero…).

Za člane DPŠ in udeležence Odbojkarske lige 2009/2010 je udeležba brezplačna in toplo priporočljiva. Vsi zainteresirani se prijavite na naš e-naslov: info@drustvo-dps.si.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir