Domov:
|| Novice » Arhiv »

07.09.2009
Seminar o odbojkarskih pravilih

Društvo odbojkarskih sodnikov Ljubljana bo 13. septembra ob 9:00 v Kamniku (Ljubljanska 1 – stari zdravstveni dom) organiziralo seminar o odbojkarskih pravilih s poudarkom na novih pravilih (dotik mreže, prestop, libero…).

Za člane DPŠ in udeležence Odbojkarske lige 2009/2010 je udeležba brezplačna in toplo priporočljiva. Vsi zainteresirani se prijavite na naš e-naslov: info@drustvo-dps.si.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir