Domov:
|| Novice » Arhiv »

07.09.2009
Seminar o odbojkarskih pravilih

Društvo odbojkarskih sodnikov Ljubljana bo 13. septembra ob 9:00 v Kamniku (Ljubljanska 1 – stari zdravstveni dom) organiziralo seminar o odbojkarskih pravilih s poudarkom na novih pravilih (dotik mreže, prestop, libero…).

Za člane DPŠ in udeležence Odbojkarske lige 2009/2010 je udeležba brezplačna in toplo priporočljiva. Vsi zainteresirani se prijavite na naš e-naslov: info@drustvo-dps.si.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir