Domov:
|| Odbojkarska liga » 2009/2010 » Ekipe 09/10 »

18.09.2009
ŠIN-KOV

Predstavitev ekipe Šin-Kov

1. DEL LIGE
01. krog:
|: 16:00 :| Šalabajski [2] :
[0] Šin-Kov
|: 19:00 :| Avtoteka Montona [0] :
[2] Šin-Kov

02. krog:
|: 15:00 :| Odbojkarski klub Domžale [2] :
[0] Šin-Kov

|: 17:00 :| Teleport [0] :
[2] Šin-Kov

03. krog:
|: 20:00 :| ŠD Preserje [0] :
[2] Šin-Kov

|: 22:00 :| Šin-Kov [2] :
[0] Piskrčki

04. krog:
|: 18:00 :| Šin-Kov [2] :
[0] Rauch

|: 21:00 :| Šin-Kov [2] :
[0] Monokolo.si

05. krog:
|: 19:00 :| Šin-Kov [2] :
[0] Debitel

|: 21:00 :| Šin-Kov [2] :
[0] Mix

06. krog:
|: 16:00 :| Šin-Kov [0] :
[2] Papirnica Lipa

07. krog:
|: 17:00 :| Gostilnica Izba [2] :
[0] Šin-Kov

2. DEL LIGE
08. krog:
|: 15:00 :| ŠD Preserje mladi [2] :
[1] Šin-Kov
(25:21 • 23:25 • 15:11)
|: 18:00 :| Papirnica Lipa [2] :
[0] Šin-Kov
(25:21 • 25:20)

09. krog:
|: 15:00 :| Šin-Kov [2] :
[0] Otpisani
(28:26 • 25:23)

|: 17:00 :| Šin-Kov [2] :
[0] Rauch
(25:19 • 25:23)

10. krog:
|: 20:00 :| Šin-Kov [2] :
[0] Mobystyle
(25:18 • 25:17)

|: 22:00 :| Šin-Kov [0] :
[2] Dajmedol
(22:25 • 18:26)

11. krog:
|: 21:00 :| ŠD Preserje [1] :
[2] Šin-Kov
(25:22 • 18:25 • 8:15)

|: 22:00 :| Odbojkarski klub Domžale [0] :
[2] Šin-Kov
(0:25 • 0:25)

12. krog:
|: 16:00 :| Isto Dobr [2] :
[1] Šin-Kov
(22:25 • 25:17 • 15:9)

MATEJ AHAČIČ

MATEJ AHAČIČ
št. odigranih tekem: 17

JASNA ALJUKIČ

JASNA ALJUKIČ

št. odigranih tekem: 12

MIHA AMBROŽIČ

MIHA AMBROŽIČ

št. odigranih tekem: 10

GREGA BEVC

GREGA BEVC

št. odigranih tekem: 18

ALEŠ BLAZNIK

ALEŠ BLAZNIK

št. odigranih tekem: 12

VOJKO RALIČ
VOJKO RALIČ

št. odigranih tekem: 14

ROK ROZMAN

ROK ROZMAN
št. odigranih tekem: 10

SAŠO STOILOV

SAŠO STOILOV

št. odigranih tekem: 6

VESNA ŠINKOVEC

VESNA ŠINKOVEC

št. odigranih tekem: 8

ALEKSANDRA VOVK

ALEKSANDRA VOVK

št. odigranih tekem: 17

DARJA VOVK

DARJA VOVK

št. odigranih tekem: 7


Okvirna lokacija igralcev ekipe Šin-Kov:


ekipa Šin-Kov kapetan: Rok Rozman


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.



Avto Car Avtoteka Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Harmonija Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mix MJ Team Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Pšanc Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com Tazadni Teleport Unikati uTabla Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir