Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2010 »

02.05.2010
Prijava ekip za Pokal KomendePokal Komenda

Ženski odbojkarski turnir v dvoranski odbojki za pokal Komende, ki bo v nedeljo 16. maja 2010, se bo začel predvidoma  ob 13:00 v ŠD Komenda.

Povzetek pravil:

  • rok za prijavo je 13. maj 2010
  • prijavnina za turnir znaša 30,00 EUR
  • v ekipi je lahko od 5 do 10 igralk (prijavite jih lahko več, na turnirju pa naj bi jih igralo največ 10)

Morebitne spremembe v postavi nam lahko do 15.05.2010 pošljete na info@drustvo-dps.si.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir