Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2010 »

02.05.2010
Prijava ekip za Pokal KomendePokal Komenda

Ženski odbojkarski turnir v dvoranski odbojki za pokal Komende, ki bo v nedeljo 16. maja 2010, se bo začel predvidoma  ob 13:00 v ŠD Komenda.

Povzetek pravil:

  • rok za prijavo je 13. maj 2010
  • prijavnina za turnir znaša 30,00 EUR
  • v ekipi je lahko od 5 do 10 igralk (prijavite jih lahko več, na turnirju pa naj bi jih igralo največ 10)

Morebitne spremembe v postavi nam lahko do 15.05.2010 pošljete na info@drustvo-dps.si.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir