Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2010 »

02.05.2010
Prijava ekip za Pokal KomendePokal Komenda

Ženski odbojkarski turnir v dvoranski odbojki za pokal Komende, ki bo v nedeljo 16. maja 2010, se bo začel predvidoma  ob 13:00 v ŠD Komenda.

Povzetek pravil:

  • rok za prijavo je 13. maj 2010
  • prijavnina za turnir znaša 30,00 EUR
  • v ekipi je lahko od 5 do 10 igralk (prijavite jih lahko več, na turnirju pa naj bi jih igralo največ 10)

Morebitne spremembe v postavi nam lahko do 15.05.2010 pošljete na info@drustvo-dps.si.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir