Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2010 »

12.05.2010
Sestanek predstavnic za ženski turnir

Sestanek predstavnic ekip, ki se bodo borile za Pokal Komende 2010 je bil v sredo (12.05.2010) ob 19:00 v ŠD Komenda.

Na sestanku smo:

  • začetek turnirja prestavili za eno uro na 13:00
  • dorekli sistem turnirja (dve skupini po 5 ekip)
  • določili, da se tekme igrajo do 21 točke (tretji set do 15) in da se sodi po “starih” pravilih (dotik mreže je napaka!)
  • izvedli žreb ekip (ogled razporeda»)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir