Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2010 »

12.05.2010
Sestanek predstavnic za ženski turnir

Sestanek predstavnic ekip, ki se bodo borile za Pokal Komende 2010 je bil v sredo (12.05.2010) ob 19:00 v ŠD Komenda.

Na sestanku smo:

  • začetek turnirja prestavili za eno uro na 13:00
  • dorekli sistem turnirja (dve skupini po 5 ekip)
  • določili, da se tekme igrajo do 21 točke (tretji set do 15) in da se sodi po “starih” pravilih (dotik mreže je napaka!)
  • izvedli žreb ekip (ogled razporeda»)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir