Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2010 »

12.05.2010
Sestanek predstavnic za ženski turnir

Sestanek predstavnic ekip, ki se bodo borile za Pokal Komende 2010 je bil v sredo (12.05.2010) ob 19:00 v ŠD Komenda.

Na sestanku smo:

  • začetek turnirja prestavili za eno uro na 13:00
  • dorekli sistem turnirja (dve skupini po 5 ekip)
  • določili, da se tekme igrajo do 21 točke (tretji set do 15) in da se sodi po “starih” pravilih (dotik mreže je napaka!)
  • izvedli žreb ekip (ogled razporeda»)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir