Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2010 »

11.05.2010
Seznam prijavljenih ekip za Ženski turnir za Pokal Komende 2010

Na ženski turnir so se že prijavile naslednje ekipe:

  1. Sirov Štrudelj (kap.: Mihaela Poglajen)
  2. Cvetke (kap.: Breda Lekan)
  3. Ledeno Hladne (kap.: Andreja Blažič)
  4. ŠD Preserje (kap.: Katja Loboda)
  5. Ergovit (kap.: Nataša Simčič)
  6. Picerija Tara (kap.: Maja Metlar)
  7. Ni da ni (kap.: Judita Tomšič)
  8. ŠD Brezovica (kap.: Tadeja Maznik)
  9. Maš (kap. Helena Halas)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir