Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2010 »

11.05.2010
Seznam prijavljenih ekip za Ženski turnir za Pokal Komende 2010

Na ženski turnir so se že prijavile naslednje ekipe:

  1. Sirov Štrudelj (kap.: Mihaela Poglajen)
  2. Cvetke (kap.: Breda Lekan)
  3. Ledeno Hladne (kap.: Andreja Blažič)
  4. ŠD Preserje (kap.: Katja Loboda)
  5. Ergovit (kap.: Nataša Simčič)
  6. Picerija Tara (kap.: Maja Metlar)
  7. Ni da ni (kap.: Judita Tomšič)
  8. ŠD Brezovica (kap.: Tadeja Maznik)
  9. Maš (kap. Helena Halas)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir