Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2010 »

11.05.2010
Seznam prijavljenih ekip za Ženski turnir za Pokal Komende 2010

Na ženski turnir so se že prijavile naslednje ekipe:

  1. Sirov Štrudelj (kap.: Mihaela Poglajen)
  2. Cvetke (kap.: Breda Lekan)
  3. Ledeno Hladne (kap.: Andreja Blažič)
  4. ŠD Preserje (kap.: Katja Loboda)
  5. Ergovit (kap.: Nataša Simčič)
  6. Picerija Tara (kap.: Maja Metlar)
  7. Ni da ni (kap.: Judita Tomšič)
  8. ŠD Brezovica (kap.: Tadeja Maznik)
  9. Maš (kap. Helena Halas)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir