Domov:
|| Odbojkarska liga » 2010/2011 » Prijava »

08.07.2010
Prijava ekipe za sezono 2010/2011

 • Ekipe se morajo v ligo PRIJAVITI NAJKASNEJE DO 29. AVGUSTA 2010. Kasnejše prijave bomo dopuščali le izjemoma (tj. za zapolnitev igralnih mest). Ekipe, ki so ligi nastopale že lansko leto, imajo prednostno pravico pred ostalimi ekipami (sicer pa velja, da kdor prej pride prej melje:).
 • V ekipi je za ligo lahko prijavljenih največ 15 igralcev in igralk. V vsaki ekipi mora biti prijavljena vsaj ena polnoletna oseba.
  Do začetka drugega dela tekmovanja lahko ekipe poljubno dopolnjujejo seznam igralcev. Po tem datumu nove prijave ne bodo več mogoče. Zamenjave igralcev in igralk med ligo niso dovoljene (velja tako za menjave med ekipami, kot tudi za zamenjave z zunanjimi osebami), kar posledično pomeni tudi, da odjava igralca ali igralke ni mogoča.
 • V ekipi ne sme biti igralcev oz. igralk, ki so ali so bili kadarkoli v sezoni 2010/2011 registrirani za katerokoli ekipo pod okriljem OZS ali pod okriljem katerekoli druge nacionalne odbojkarske zveze, razen igralcev in igralk letnik 1994 ali mlajših (razen če letos igrajo v 2. DOL ali višje). Poleg tega v ekipi ne sme biti:
  • igralcev, ki so bili po sezoni 2006/2007 kadarkoli registrirani za katerokoli prvoligaško moško ekipo;
  • igralcev, ki so bili po sezoni 2008/2009 kadarkoli registrirani za katerokoli drugo ali tretjeligaško ekipo;
  • igralk, ki so bile v sezoni 2009/2010 kadarkoli registrirane za katerokoli letos prvoligaško žensko ekipo.
 • Za prijavo igralca ali igralke so obvezni naslednji podatki: ime in priimek, kraj bivanja, rojstni datum in fotografija.
 • Ob prijavi mora vsaka ekipa plačati AKONTACIJO v višini 60 EUR. Akontacija vplačana ob prijavi je nepovratna in bo upoštevana pri vplačilu prijavnine za celotno ligo. V kolikor si bo ekipa priskrbela sponzorja za svojo ekipo, lahko, po predhodnem dogovoru z organizatorjem, akontacijo poravna na alternativen način oz. do kasnejšega datuma.
 • Prijavljene ekipe oz. njihovi sponzorji morajo prijavnino poravnati do 12. septembra 2010. Ekipe si igranje v ligi lahko zagotovijo na dva načina in sicer tako da:
  • plačajo prijavnino za igranje v ligi, ki znaša 380 EUR;
  • priskrbijo sponzorja za svojo ekipo, kar znaša 450 EUR (z DDV).
 • V ceno prijavnine je všteto:
  • igranje v rednem delu (vključno z najemom dvorane in vsemi materialnimi stroški organizacije),
  • povračilo stroškov sodnikom v rednem delu (za sojenje bodo skrbeli delegirani sodniki),
  • po 2 majici za vsakega igralca,
  • organizacija zaključnega turnirja.

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir