Domov:
|| Odbojkarska liga » 2010/2011 » Splošne informacije »

30.08.2010
Seznam prijavljenih ekip za sezono 2010/2011

Do sedaj so se za Ligo 2010/11 prijavile naslednje ekipe:

  1. Okna Slatin (kap.: Mihaela Poglajen) » lani: Pšanc
  2. Il Pivo (kap.: Uroš Krže) » lani: Šalabajski
  3. Tazadni (kap.: Dušan Vrečar)
  4. Radolca (kap.: Rok Rozman) » lani: Šin-kov
  5. Pizzerija Tara (kap.: Aljoša Rogelj) » lani: Mobystyle
  6. Isto dobr (kap.: Uroš Grilc)
  7. ŠD Preserje mladi (kap.: Peter Hribar)
  8. Teleport (kap.: Klemen Jamšek)
  9. Servetkarji (kap.: Aleš Šarec)
  10. Maratonci (kap.: Dragan Adžić) » lani: Požigawci
  11. Penzion Mojca (kap.: Tine Holc) » lani: Monokolo.si
  12. Klappa (kap: Jure Windschnurer)
  13. Penzionisti (kap.: Andrej Užmah) » lani: Odbojkarski klub Domžale
  14. Dajmedol (kap.: Uroš Zupan)
  15. Rauch (kap.: Boštjan Lutar)
  16. Papirnica Lipa – Otpisani (kap.: Primož Mahkovec) » lani: Otpisani
  17. Piskrčki (kap.: Tone Smrekar)
  18. ŠD Preserje (kap.: Božo Osolin)
  19. Bortega Powered by S.R.S.E (kap.: Jaka Šporn) » lani: Bortega
  20. Debitel (kap.: Jožica Potočnik)
  21. Avtoteka Montona (kap.: Tomaž Korošec)
  22. Vzajemna (kap.: Janez Pogačar)
  23. Žoga maroga (kap.: Ljubo Džajić) » lani: Požigawci
  24. ŠD Povž (kap.: Žan Gabrovšek)
  25. Cestel (kap.: Franc Korošec) » lani: Papirnica Lipa
  26. Kransterdam (kap.: Daniel Atanasov) » nova ekipa
  27. Sam da Poka (kap.: David Luskovec) » nova ekipa

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.



Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Harmonija Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mix MJ Team Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir