Domov:
|| Odbojkarska liga » 2010/2011 » Splošne informacije »

17.08.2010
Višina prijavnine za sezono 2010/2011

Po sicer še neuradnih podatkih se bodo cene za najem dvorane v ŠD Komenda z novo sezono dvignile za kar 20%.

Zaradi tega smo bili prisiljeni dvigniti tudi prijavnino za letošnjo ligo za ligo za približno 5%.

Ekipe si igranje v ligi tako lahko zagotovijo na dva načina in sicer tako da:

  • plačajo prijavnino za igranje v ligi, ki znaša 380 EUR;
  • priskrbijo sponzorja za svojo ekipo, kar znaša 450 EUR (z DDV).

Prijavljene ekipe oz. njihovi sponzorji morajo prijavnino poravnati do 12. septembra 2010. Ob prijavi mora vsaka ekipa plačati AKONTACIJO v višini 60 EUR. Akontacija vplačana ob prijavi je nepovratna in bo upoštevana pri vplačilu prijavnine za celotno ligo. V kolikor si bo ekipa priskrbela sponzorja za svojo ekipo, lahko, po predhodnem dogovoru z organizatorjem, akontacijo poravna na alternativen način oz. do kasnejšega datuma.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir