Domov:
|| Novice » Arhiv »
|| Odbojkarska liga » 2010/2011 » Splošne informacije »

07.09.2010
Kifeljci 2010/2011

Na uvodnem sestanku predstavnikov ekip (2. sep. 2010) so bili izvoljeni naslednji “Kifeljci”:

FERKO, DRAGO
ServetkarjiDrago Ferko
LUTAR, BOŠTJAN
Rauch
BOŠTJAN LUTAR
ORKIČ, DAMJANA
Maratonci
BOŠTJAN LUTAR
POTOČNIK, JOŽICA
Debitel
BOŠTJAN LUTAR
MAHKOVEC, PRIMOŽ
Papirnica Lipa – Otpisani
Primož Mahkovec
VREČAR, DUŠAN
Tazadni
Dušan Vrečar
POGLAJEN, BOŠTJAN
predstavnik DPŠja
Boštjan Poglajen

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir